MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Що робити якщо дівчина не хоче займатися сексом під час міся
Що робити якщо дівчина не хоче займатися сексом під час міся
OlenochkaДата: Пятниця, 19.01.2018, 17:55 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
З цією дівчиною зустрічаюся не так давно... хоча ні, вже майже 3 місяці...як раз коли вітав її з 8 березня - приїжджав до неї додому, там намагався зайнятися з нею сексом (до цього секс вже був і не раз), але як тільки почав робити якісь дії, вона сказала, що вона не хоче... не треба... в неї місячні. після цього секс був. Ось пройшов місяць, на ці вихідні запросив її до себе додому, ну а в районі вихідних у неї якраз будуть місячні.



Кілька питань:
1. Я
к все-таки спробувати умовити її на секс?
2. До речі, сексу з дівчатами у яких місячні - у мене ще не було...є якісь особливості, які варто врахувати при сексі з дівчиною, у якої місячні?
3. Під час місячних у неї виділяється менструальна рідина. так? Скільки її? Багато?


Під час місячних дівчата зазвичай відмовляються, боячись викликати у тебе огиду. Видовище дійсно не найприємніших. Якщо це початок місячних - не варто. Якщо останні дні можеш спробувати, крові менше.

Цитата
1. Якщо перший день, то не варто, тому що їй може бути боляче, так як зазвичай дівчата більш чутливі під час місячних (є і виключення - все індивідуально) 2. Деякі бувають ДУЖЕ вузькими... 3. Все індивідуально.


У різних дівчат різна реакція на місячні, я так вважаю, що якщо твоїй коханій дівчині не приємно цим займатися під час місячних, то ти і сам не отримаєш від цього задоволення, оскільки вона не зможе розслабитися (хоча тут вже залежить від партнера:-),  З іншого боку, якщо вона не проти, то це може бути навіть круто ( все ж нові відчуття, хоча не завжди приємні)! На мій погляд секс під час місячних має шанс на життя ! Особисто моя дівчина в цей період дуже заводиться перед актом (від різних ласк, правда кунілінгус все ж краще виключити), але від самого акту отримує менше задоволення, оскільки у неї відчуття притупляються (але не сильно, та й взагалі раз на раз не попадає, судячи по вздохам і крикам). Якщо ваша дівчина проти і ви серйозно до неї ставитеся, то не тисніть на неї, спробуйте інші способи задоволення: оральні ласки, просто петінг...В кінці кінців (якщо вона взагалі під час місячних ховається від вас) можна і подрочити днів 5, згадати молодість. У будь-якому випадку не забудьте що-небудь підкласти, якщо звісно ви не в душі. Любіть один одного!
P. S. Пограйте в маніяка і незайману
Прикріплення: 1384203.jpg (21.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 01.03.2018, 10:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Кілька порад.
1. Душ перед актом.
2. Переконати що від вигляду крові свідомість зазвичай не падаєш smile 
3. Одягаєш презерватив.
4. Секс в місіонерські позі і краще не дивитися ТУДИ. Якщо вона залізе на тебе, все твоє пузо буде мокре.
5. Запастися серветками біля ліжка.
6. Особливість в тому що якщо простирадло відмивається, то з матрацом проблема, тому що треба передбачити wink
7. Раз на раз не доводиться, ввечері наприклад може взагалі обійтися, а вранці потече. загалом пробуй, з великою часткою ймовірності якщо її раз сподобається то і захоче наступні рази, і лікарі кажуть корисно. 
8. Душ після.


Єдиний мінус сексу під час місячних це велика ймовірність забруднити то на чому відбувається акт. А по словах дівчат з ким був секс, день перед місячними то останні дні проходять на багато спокійніше і безболісніше, а під час них дівчина зазвичай отримує ще більше задоволення + ослаблення болів.
 
OlenochkaДата: Середа, 08.03.2023, 19:12 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4504
UP
 
RobertwogДата: Субота, 01.04.2023, 04:04 | Повідомлення # 4





https://fact1.ru "Интересные Факты" - это интерактивный ресурс, предназначенный
для того, чтобы удивлять, вдохновлять и расширять кругозор своих
пользователей. На сайте вы найдете огромное количество увлекательных и
необычных фактов из различных областей жизни, включая науку, историю,
культуру, технологии, природу, спорт и многое другое.
N0yiOUG2
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Що робити якщо дівчина не хоче займатися сексом під час міся
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом