MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчата з дуже вузькою вагіною - як розпізнати? Які ознаки?
Дівчата з дуже вузькою вагіною - як розпізнати? Які ознаки?
OlenochkaДата: Четвер, 12.04.2018, 15:02 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Мій досвід говорить про те, що +/- у звичайної дівчини розмір (ширина) піхви приблизно однакова. Різною може бути довжина. Однак, дуже рідко - ~3% від вибірки, зустрічаються дівчата з дуже незвичайними розмірами: 1. Моя перша дівчина. З її слів я другий. Вузька, але робила дуже багато вправ на вагінальні м'язи. 166см, 21-25 років2. Теперішня. 169см, 23. З її слів я у неї другий. Середнього зросту, груди 1, дуже симпатичне личко. Дуже вузька - кайф)) Ніяким спортом не займається.3. Колишня, 166см, 25-26. Екс-незаймана. Вузька скрізь, так і залишилося після року. Нічого особливого не робила. Єдина, кому мій член не проліз в попку. Ніяк і зовсім.4. Колишня. 30, екс-незаймана. 8 міс - вузька. Фітнес 4 рази в тиждень. Струнка.

Антиприклад:
5. Висока дівчина (182см, 25 років). З її слів - другий. Доривав їй пліву. Членом не зміг, сильно тягнулася. Порвав пальцями.  Попа великих розмірів - тобто можна взагалі без підготовки, все пролітає...
6. Дівчина-лікар (169см, 25 років). Фітнес 3 рази в тиждень. Досвід великий. У піхву можна спокійно засунути кулак, майже без підготовки.
7. Багато інших дівчат. Спочатку здаються вузькими, потім швидко розробляються, і стають не дуже вузькими. Термін - 3 міс  оча б 2 рази в тиждень в різних позах. Вузький залишається тільки вхід, всередині повно місця.



Звідси два питання:1. Як розпізнати вузьку (щоб її довести до звичайного рівня)))? Які ВАК ознаки?)2. Що порадити дівчині робити? Методи №1 мені не дуже подобалися. М'язами вона ламала товсті вібратори (двигун), від агресивного сексу член був весь у синцях. Крім того, я не знаю, що це була за гімнастика.
Прикріплення: 9657324.jpg (39.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчата з дуже вузькою вагіною - як розпізнати? Які ознаки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом