MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Я не відчуваю його. Малий член у нового хлопця
Я не відчуваю його. Малий член у нового хлопця
OlenochkaДата: Неділя, 27.05.2018, 12:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Мені 22 роки, я щаслива у відносинах з чудовим хлопцем. Раніше у мене був ще один партнер.

Ми чудово ладнаємо, і нам одине з одним дуже добре, але є один момент... А саме, у мого хлопця дуже маленький член. І я не маю на увазі те, що він не має півметра. Просто під час сексу я майже взагалі його не відчуваю, і секс не приносить мені такого задоволення... Крім того, мій попередній хлопець був досить щедро обдарований долею, тому мені так важко звикнути... я Не наважуюся йому про це сказати, тому що я не хочу, щоб у нього було ще більше комплексів.



1. Спробуй інші пози. З будь-якою проблемою можна впоратися. Рекомендую підняти ноги високо вгору, наприклад, на його плечі. У цій позиції проникнення набагато глибше.

2. А може купити собі вібратор? Моя подруга використовує його під час сексу зі своїм хлопцем, незважаючи на те, що він не має проблем з розміром. Втім, Твій хлопець, напевно, знає що він не щедро обдарований. Пам'ятай, що секс-це досить важлива річ у відносинах, і варто старатися, щоб він був кращим.

Я б пішла від доброго, люблячого хлопця тільки тому, що у нього занадто маленький член.
Прикріплення: 0638556.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Я не відчуваю його. Малий член у нового хлопця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом