MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Чому, другий раз може бути болючим?
OlenochkaДата: Понеділок, 11.06.2018, 21:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
Окей, цей найважчий , перший раз вже позаду. Очікуєте на те, що від тепер на вас чекає тільки приємність. І тут облом..., болить ще сильніше! Які можуть бути причини цього? І що робити, аби нарешті, бути в стані отримуваьтти задоволення від сексу?Всупереч теорії, біль під час статевого акту, не є тільки при першому разі. Дуже часто він супроводжується також наступними разами, забираючи радість від відчуттів. Що може бути його причиною?

Непробита пліва

Хоча це і здається абсурдним, це цілком можливо! У деяких дівчат дівоча пліва дуже еластича. Якщо під час вашого першого разу не дійшло до дуже глибокого проникнення, то вона все ще бути в порядку (іноді це пояснює відсутність кровотечі під час першого статевого акту). Бувають також випадки, коли дівоча пліва не розривається протягом кількох статевих актів, або це відбувається тільки при пологах. Звісно, це не повинно означати, що це біль при кожному статевому акті!

Під час чергового сексу, подбайте про те, щоб справа дійшла до глибокого проникнення – іншими словами, він повинен увійти дуже глибоко. Якщо проблема буде продовжуватися, то буде гарною ідеєю відвідати гінеколога.

Погана поза


Частина "дебютичних" пар в сексуальних питаннях, вважає що після першого разу можна вже... все. Що тепер не буде мати проблем ніяка поза, тільки задоволення та ви, простіше кажучи – вдаритися головою.
Так, на жаль, не є. По-перше, кожна дівчина потребує хоча б трохи часу на невелике відновлення. По-друге, навіть і сексуально досвідчені жінки відчувають біль при певній позі. Єдиним розумним рішенням у цьому випадку відмовитися від них.
Підійдіть до сексу спокійно (на стільки, на скільки це можливо). Не грайте відразу в акторів фільму порно, знайомтеся спочатку з делікатного боку.


Відсутність зволоження

Коли перед статевим актом дівчина не достатньо збуджена, піхва не має достатнього зволоження. Тоді не має значення, який це раз – він буде для вас болючим. Відсутність змазки означає, тертя та подразнення, і навіть ушкодження ніжної слизової оболонки піхви.

Під час другого статевого акту у багатьох дівчат є аналогічний стрес, як у випадку "першого разу". Тому не поспішайте, і подбайте про прелюдії, настрій та обстановку. Це ще не час швидко номеру без підготовки.

Якщо все-таки проблема буде надалі актуальною – купіть в аптеці зволожуючі лубриканти. Завдяки цим спеціальним мастилам причина болю, буде швидко ліквідована. До речі, завдяки гарному аромату і спеціальним властивостям, вона поліпшить ваші бажання до сексу. Безперечно, варто подумати!


Невідповідність розміру

На жаль, існує також певна ймовірність (хоча це трапляється дуже рідко), що ви не сумісні сексуально на фізичному рівні. Може бути ще така ситуація, коли наприклад, він є володарем дуже великого члена. Хоча в теорії, це чудова новина, на практиці зазвичай по-іншому, і великий член не викликає велике задоволення, а біль у жінки.
Звичайно, це не означає що ви повинні відмовитися від сексу – нічого подібного. Але Ви повинні,  звертати більшу увагу на сексуальні пози. Вибрати ті, які ідеально підходять для вас, а це класична і коли дівчина зверху. У випадку другої пози жінка контролює, наскільки інтенсивним повинно бути проникнення, що забезпечує їй почуття безпеки і запобігає болю. З часом буде все краще і краще, і ви навчитеся, коли вам добре, а коли ні.


За допомогою до гінеколога

Хоча так звані "жіночі" проблеми зі здоров'ям виникають зазвичай у більш зрілих жінок, це також може стосуватися і підлітків – буває, що причина болю має свої більш серйозні причини. Якщо ви робите все, щоб не було боляче, але як і раніше відчуваєте біль – зверніться до гінеколога. Може, наприклад виявитися, що в області придатків матки утворилася кіста або інша медична причина болю. В цьому випадку немає сенсу морочитися – ліки або невелика процедура дозволить вам не тільки насолоджуватися сексом, але і бути здоровою.


Прикріплення: 3306550.jpg (27.5 Kb) · 4192741.jpg (15.0 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом