MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Перший раз... і не встав..
Перший раз... і не встав..
OlenochkaДата: Пятниця, 03.08.2018, 22:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Отже я вирішив позбутися невинності. склалося все це в п'ятницю 13, при цьому мутив я з дівчиною, яка приїхала з Швеції, початківець письменник... так от ми подивились з нею фільм (до речі, "Острів"), потім після мого тривалого тупіння.... я зібрав всю мужність в кулак і почав приставати нахабніше і справа, як би дійшла до сексу, але тут мій друг мене підвів.., як вона не старалася (варто віддати їй належне, досвідчена виявилася), ніяка сила не могла змусити мого друга знайти жорсткість... ось такий перший досвід.. з потенцією як би проблем немає... тим більше я людина здорова, зі спортом дружу (біг/лижі/плавання) начебто все повинно бути чудово... але ... в результаті полежавши ще близько години, побалакавши, вона спробувала мене заспокоїти, мовляв перший раз. Вона пішла до себе в кімнату (в гуртожитку живемо..) а я от смутний пишу це повідомлення...питання: Через що така херня раптом сталася? Ну добре, якщо раз на раз не доводиться, а якщо саме на неї така реакція?... У кого що подібне було?.. Як для першого разу... мене це засмутило..



Я скажу про спорт - це не показник. Деякі любителі, перекачують своє тіло, звели потенцію до нуля.
Просто вам потрібно розслабитися провести день разом де небудь, погуляти, по парках там всяких, по місту, літо. підняти настрій. А потім на вечір вже у будинку створити розслаблюючу обстановочку і ... сконцентрувати увагу на дівчині, тільки на ній, а не на всіх тих речах, які ти в голову забив. Мета - довести бажання одне одного до максимуму. Тобто петтінг ітд. Ні в якому разі не думати про сам процес, типу як ти будеш одягати презерватив, входити smile А тільки про те, як ти її хочеш і все. Удачі
Прикріплення: 9971481.jpg (23.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 03.08.2018, 22:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Конкретна порада, для конкретної проблеми.

1) Це нерви, їх потрібно заспокоїти, але не хімією, а то точно не втсане. Випийте з нею потроху для розслаблення. 
2) Коли дивишся на дівчат уявляй собі як ти їх жорстко трах@аєш. З криками, кігтями по спині. 
3) Не бійся занадто швидко закінчити розпочате, купи презервативи з утоншеними стінками (Sico strong, наприклад). 
4) У кімнаті не повинно бути прохолодно. 
5) Пороси її розігріти тебе мінетом. 
6) І найголовніше - не дрочи. Тоді штани на тобі будуть без ременя триматися.
7) Якщо вийшло - вітаю, якщо ні, то ти не зробив щось з перших шести пунктів :)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 10.12.2018, 22:52 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Ти головне не переживай, нічого страшного взагалі не сталося. У всіх бувають промахи, а в перший раз це вже точно не подія.
А тут перший раз-нерви звичайно все вирішили, перенервував і все. Це в перший раз нормально.

Як варіанти - попросити її зробити тобі мінет, рукою попестити перед сексом.
 
OlenochkaДата: Субота, 29.12.2018, 00:46 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Просто, не хвилюватися та робити це з розуміючою людиною до якої є почуття.
 
OlenochkaДата: Неділя, 03.03.2019, 14:28 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Цитата
Всем привет, есть огромная проблема, не могу возбудиться нормально чтоб член встал... Первый сексуальный опыт был никаким поэтому не могу заниматься норм сексом , хотя в обычные ситуации все хорошо, особенно по утрам то есть проблема я так понял в голове и мыслях но ничего поделать не могу, даже таблетка Виагры не помогла...
А девушка стиснитильная и без опыта... Тоже не может ничего злелать и пиздец, это нужно к какому-то сексопатолога обращаться или как??
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Перший раз... і не встав..
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом