MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Секс утрьох – так чи ні?
OlenochkaДата: Субота, 01.09.2018, 12:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Підлітки стають все більш і більш усвідомленіші в питаннях сексу, все швидше і швидше починають сексуальне життя. У зв'язку з цим часто і сексуальні експерименти не чуже. Може так статися, що хоча ви тільки у підлітковому віці, а вже починаєте разом зі своїм партнером або партнеркою думати про...третю особу у вашому ліжку.Іншими словами, може хтось з вас почав думати про секс у трьох. Думки поки нешкідливі, але можливо  ви починаєте думати про те, щоб когось запросити на цей унікальний досвід. Незалежно від етапу, на якому ви знаходитесь, варто обміркувати питання ще раз і подумати, чи це правильне рішення.

Пропозиція трикутника

Частіше всього починається з жарту – до тих пір, поки хтось з вас не скаже: "Слухай, а може дійсно спробувати?" І тут може виникнути перший скрегіт, Що ви можете відчувати в ситуації, коли ваш партнер подає вам саме таку пропозицію для урізноманітнення сексуального життя?


Поліна (18 років.) вона відчула себе дуже дивно, коли виявилося, що жарти її хлопця про можливий секс у трьох зовсім не жарти...:

– Я була в шоці, коли Андрій запропонував мені секс утрьох. У нас є подруга Ірина. І саме вона колись сказала серйозно, що думає про трикутник і якби ми хотіли, то вона за. У мене відібрало дар мови і я вдавала, що не чую. Андрій зі сміхом сказав, що повинен поговорити зі мною, 
– я думала, що він в жарт сказав, тільки. Пізніше, він торкнувся цієї теми знову і запитав, чи я погоджуся так спробувати. Це зачепило мене дуже. Я подумала, що, напевно, зі мною нудно, що хоче зайнятися сексом з іншою жінкою. Я сказала, що мені потрібно це обдумати, а зараз... не знаю. Я боюся, що він і так мені зрадить, якщо я не погоджуся або вважає мене за скучною... – каже Поліна.

Досвід показує, що дуже багато людей мають подібну проблему. На пропозицію трикутника ми обурені, але, з іншого боку, ми боїмося відмовити. Адже ніхто не хоче бути нудним, чи не так? І що, якщо він знайде враження де-небудь в іншому місці, а не з вами?

Між тим, потрібно говорити про свої почуття, особливо, коли вони саме такі. Як відзначають фахівці, коли з'являється якась негативна емоція або страх, це означає, що ми не готові на такий досвід. 

Трикутник оком спеціаліста

Сексологи і терапевти відносяться до питань трикутників дуже обережно. Перш за все, відзначають, що це різноманіття, на яке повинні погоджуватися тільки і тільки дуже зрілі, впевнені в собі люди – і  безумовно, не всі. В багатьох випадках виявляється , що така сексуальна новинка несе за собою купу негативних наслідків. Що саме може статися?

  • З'являється відчуття зради. Щось інше теорія, а інша справа практика. Багато пар сміливо говорити про те, "як би це було" або, як буде, а потім виявляється, що це зовсім по-іншому. І коли партнер добре себе почуває, а ми ні, ми не можемо відчути себе зрадженими.

  • Ми відкинуті. Коли у спальню входить третя особа може статися багато речей, яких ми не очікували . Наприклад, те, що наш партнер (або партнерка) до такої міри звабиться кимось новим, що перестане нас помічати або приділіть нам тільки необхідний мінімум уваги. А це боляче.

  • Зіпсує відносини. Раніше у вас з нею був секс і все було гаразд, зараз все змінилося. Ви любите і задаєте питання, якщо він не пропустить цей досвід, або якщо він думає про цю дівчину чи хлопчика.

    Уявіть собі, що цей найгірший сценарій

  • Що ж тоді робити? Відповідь досить проста. Думаючи про трикутник, уявіть собі, не своє задоволення і свої приємні почуття, але те, що хтось чіпає твою любов. Те, що їй це дуже подобається, і ви не маєте на це впливу. Ви відчуваєте гнів, ревнощі або глибоке почуття образи? Якщо так, то краще прямо зараз дайте собі душевний спокій і скажіть рішуче "ні!". А якщо він або вона потім піде? Важко. І так, би він пішов (чи пішла) рано чи пізно, повір. А ти зекономиш собі час, і не набудеш дуже тяжкий досвід, не втратиш повагу до самої/-мого себе.
Прикріплення: 7260306.jpg (13.3 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом