MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як сказати дівчині "Давай займемося сексом"...
Як сказати дівчині "Давай займемося сексом"...
OlenochkaДата: Четвер, 01.11.2018, 19:59 | Пост # 1
Постів: 2244
Як сказати дівчині "Давай займемося сексом"...

Вже два місяця тестую ситуацію, коли перебуваєш з дівчиною вже на стадії "добре знайомі", в якийсь підходящий момент прямо їй кажу - "Поїхали до мене і займемося сексом".  Підходив так за два місяці десь 20-25 разів, були мало знайомі і зовсім не знайомі ).  Отримував по обличчі 6 разів, інші зводили до жарту і після цього спілкування з ними було мінімум. Спрацювало всього 4 рази, що досить мало якщо брати середню кількість кулаків, що летіли мені в око ((
Питання: чи є місце такому способу і якщо є, то як правильно проводити?
Тобі нічого не залишається, як поговорити з нею про секс прямо:

"Я дорослий чоловік, я хочу тебе, а ти мене хочеш?",
"Що тебе зупиняє, чого ти боїшся, чому не їдеш до мене додому?",
"Ти готова до дорослих відносин між чоловіком і жінкою?",
"Ти боїшся, що я не одягну презерватив? Я завжди одягаю, завжди березі жіноче здоров'я дівчат", "Якщо тебе батьки не відпускають ввечері до мене, то ми можемо зустрітися вдень, а ввечері я відвезу тебе додому",
"Ти хочеш, щоб я тобі показав паспорт, що я не одружений?", "Ти хочеш, щоб я здав аналізи на венеричні захворювання і показав тобі довідку?",
"Що тебе турбує?", "Ти боїшся їхати до мене? Тобі потрібна моя адреса? Можемо поїхати до тебе. А готель тебе влаштовує? Де для тебе прийнятно зайнятися сексом з чоловіком?". Якщо мукає ("бе", "ме"), чітко нічого відповісти не може, то питай в лоб: "У тебе коли-небудь були стосунки з чоловіком?"(серед матусиних дочок повно незайманих).


А ще, наполегливість і гнучкість! Відмовилася їхати дивитися кіно - веземо з гірки кататися, потім зігріватися чаєм до тебе smile або заїжджаєте за піцою чи японськими сушамі. А на питання - де їх є будемо, відповідь-у тебе вдома.
Ну або хоче кінотеатр-вези додому, говори що це і є кінотеатр:) і розігріваєш приготований попкорн.

Ідею поїхати "на чай" потрібно продавати! А не питати так/ні


Не має значення як ти кажеш: "Поїхали до мене і займемося сексом" чи "Поїхали до мене рибок погодуємо", має значення, чи готова дівчина до сексу з тобою. Якщо ти позиціюєш себе як чоловіка, який знайомиться з дівчиною, то апріорі зрозуміло, що ти хочеш сексу, і рано чи пізно ти запропонуєш. Уявімо ситуацію навпаки. Перед дівчиною сидить здоровий молодий чоловік і каже, що секс йому не потрібен. Дівчина подумає, що він просто хворий на голову, лікується або імпотент. Є дівчата Фастові, а є нефастові. Для фастової дівчини це нормально. А для нефастових таке формулювання трошки грубувате. Для початку потрібно попрацювати з переконаннями нефастової дівчини.

Сказати більш м'яко: "А як ти думаєш, відносини жінки і чоловіки завжди призводять до сексу?
А як ти думаєш, між нами коли може бути секс?
Ти коли-небудь погоджувалася на секс з чоловіком? Для тебе це прийнятно?
Тобі вже багато рочків, ти відчуваєш сексуальний потяг до чоловіка?
Що тобі заважає задовольнити своє бажання? Ти хвилюєшся про контрацепцію?
Я завжди користуюся презервативом, бережу жіноче здоров'я дівчини, і з тобою буду користуватися, ти за це навіть не хвилюйся.
Ти довіряєш мені як чоловікові? Я хочу доставити тобі трохи насолоди, щоб ти раділа життю трохи більше, ніж зараз.
Ти віриш мені? Якщо тебе щось турбує, скажи мені, я постараюся тобі допомогти.
Я хочу, щоб ми стали трошки ближче. Ти так і будеш зі мною тільки спілкуватися і цілуватися?
Не хочеш спробувати трохи більше? Повір мені, я ніколи не ображаю жінок, вони такі милі істоти, я їх бережу, я вдячний їм за близькість, за ласку і турботу про мене. Повір мені, не потрібно мене боятися, я дуже ласкавий і чуйний чоловік, поїдемо до мене, спробуємо побути удвох. Один твій звук, і я відразу ж зупинюся, у мене достатньо досвіду, щоб принести тобі задоволення. Ти така мила і красива дівчина, я хочу тебе, і я впевнений, що ти теж хочеш мене. Поїдемо до мене, квіточка". Якось так.


Для діалогу з блондинкою:

-Скоро новий рік!
-А я тут ялинку нарядив (скидаю фото)
- Яка у тебе велика ялинка!
- Так У мене і квартира велика, і диван великий, та у мене взагалі все велике.

Коли в такому стилі довго спілкуєшся з дівчиною, то вона дуже жорстко тече. А якщо вона уточнює, наприклад, що це я таке велике мав на увазі, то я перерахую телевізор, ванну, шафа і скажу, що багато і інших великих речей.

Тобто головне створити фрейм у дівчини, що ти говориш начебто звичайні речі, а їй скрізь ввижається тільки твій член). У цьому і суть метафор.
Про різні метафори стільки різних книг написано...можна хоч готові варіанти брати. Якщо фантазія нормальна, то такі перли видаються не замислюючись і на автоматі.


Якщо дівчина з комплексами і тому не хоче з тобою їхати додому займатися сексом,то ти НІЯК її не змусиш. тільки якщо напоїти її в зюзю і тоді заведеш до себе і там секс. але такі зазвичай і не п'ють . тоді кидай таку, нехай її кінь.. а ти шукай веселу. таку що за жопу погладиш, а вона посміхнеться.
Прикрепления: 5501542.jpg(47.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як сказати дівчині "Давай займемося сексом"...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::