MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як зробити так, щоб вона кінчила?
Як зробити так, щоб вона кінчила?
OlenochkaДата: Субота, 22.12.2018, 22:38 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
У мене така ситуація: познайомився з дівчиною, спілкуємося дуже добре і відразу якось стали довіряти одне одному. І, відповідно, швидко перейшли до інтимних відносин. Але ось вже 3 рази і вона не відчуває оргазму. Їй приємно, вона дряпає мені спину і як би наближається до розв'язки, але потім збудження сходить і вона просто розслабляється і чекає, поки я кінчу. Потім вона мені сама сказала, щоб я не переживав, тому що вона "вже з багатьма чоловіками кінчити не може, для цього їй потрібно якась особлива близькість". Один з разів ми почали дуже емоційно, кажучи одне одному приємні слова і вона дуже сильно збудилася і майже кінчила, але знову чогось не вистачило. Я б хотів запитати, наскільки типова така ситуація (я сам вчора як незайманим перестав бути, так що не особливо досвідчений) Їй 22 роки, мені 21. Що потрібно, щоб довести її до оргазму? (розумію, що питання дурне але може в когось думки з приводу всього цього) Зараз вона закохана в мене і взагалі видно, що їй хочеться. Але не піде вона від мене до іншого самця через те, що не може кінчити зі мною? 



Якщо вона не може ні з ким кінчити, тоді їй пофіг з ким трахатись, значить не піде......Розігрій словами, потім куні, потім пальцями (клітор, джі-спот),а потім вже вставляй....купи їй вібратор, нехай грається, додає новизну і екшн... 
В моменти піку/спаду не гальмуй ВІДРАЗУ пальчиком працюй, продовжуючи цілувати їй гррудь, можеш сегко прикусити сосок, цілуй ніжно шийку, працюючи пальчиками одночасно..... кінчить як миленька,
А сама себе вона задовольнити пробувала ?Нехай спробує і розповість тобі, як це робиться =)
Прикріплення: 9748135.jpg (25.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 13.06.2019, 22:08 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Пік сексуального задоволення для уважного хлопця імітувати дуже складно. Якщо вона кінчає по-справжньому, то мимоволі починає здригатися, стогнати, кричати як тигриця. При наближенні оргазму починає ще понад учещенно дихати, шепотіти всяку нісенітницю.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як зробити так, щоб вона кінчила?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом