MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Чому другий раз може бути більш болючішим?
OlenochkaДата: Неділя, 02.06.2019, 13:17 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Чому другий раз може бути більш болючішим?



Окі, цей важкий, перший раз у вас вже позаду. Готові до того, що відтепер вас чекає тільки задоволення, приступаєте до цього. І... упс, болить ще сильніше! Які можуть бути причини цього? І що робити, щоб нарешті, мати можливість насолоджуватися сексом?

Всупереч розхожій думці, біль під час статевого акту, не з'являється тільки при першому разі. Дуже часто він супроводжується також наступними спробами, не даючи радості від приємних відчуттів. Що може бути причиною?

Непробита дівоча пліва

Хоча це здається абсурдним, це цілком можливо! У деяких дівчат дівоча пліва дуже еластичний. Якщо під час вашого першого разу не було дуже глибокого проникнення, вона все ще може бути в порядку (іноді це пояснює відсутність кровотечі під час першого статевого акту). Бувають також випадки, коли дівоча пліва не розривається протягом кількох разів, або це відбувається тільки при пологах. Звичайно, це не обов'язково означає біль при кожному статевому акті!

Під час вашого наступного сексу переконайтеся, що ви досягли глибокого проникнення – іншими словами, він повинен проникнути в вас дуже глибоко. Але, якщо проблема затягнеться, рекомендуємо відвідати гінеколога.

Невідповідна поза

Частина пар "дебюти" в сексуальних питаннях, вважає що після першого разу може вже... все. Що тепер кожна поза буде тільки приносити задоволення, і можна простіше кажучи, все пробувати.

На жаль, це не так. По-перше, кожна дівчина потребує хоча б трохи часу на невелику перерву для відпочинку. По-друге, навіть і сексуально досвідчені жінки відчувають біль при певному положенні. Єдине розумне рішення-відмовитися від них.

Підійдіть до сексу спокійно (на стільки, на скільки це можливо ). Не грайте відразу в акторів фільму порно, пізнайте себе спочатку з цієї делікатної сторони.

Відсутність збудження

Коли перед статевим актом дівчина недостатньо збуджена, піхва не має достатнього зволоження. Тоді не має значення, чи це ваш перший раз – він буде для вас болючим. Відсутність зволоження означає, сухе введення пеніса в піхву, і навіть ушкодження ніжної слизової оболонки піхви.

Під час другого статевого акту багатьох дівчат супроводжує стрес, схожий на перший раз. Тому не поспішайте, і подбайте про прелюдії, настрій і хвилювання. Це ще не час на швидкий номер без підготовки

Якщо все – таки проблема буде актуальною-купіть в аптеці зволожуючі мастила. Завдяки цим спеціальним гелям ця причина болю буде швидко вирішена. До речі, завдяки красивому аромату, вона поліпшить ваші відчуття під час сексу. Безумовно, варто!

Несумісність

На жаль, існує також певна ймовірність (хоча це трапляється дуже рідко), що ви є сексуально невідповідними. Це може бути в ситуації, коли, наприклад, він є володарем виключно великого пеніса. Хоча в теорії, це відмінна новина, на практиці зазвичай по-іншому, і великий член викликає не велике задоволення, а біль у жінки.

Звичайно, це не означає, що ви повинні відмовитися від сексу – нічого з цих речей. Але ви повинні приділяти більше уваги сексуальним позиціям. Ті, які ідеально підходять для вас, - це класика і наїздниця. У другій позиції жінка контролює, наскільки інтенсивним має бути проникнення, що забезпечує її відчуття безпеки і запобігає біль. Згодом вам стане краще, і ви дізнаєтеся, коли вам добре, а коли ні.

За допомогою до гінеколога

Хоча так звані" жіночі " проблеми зі здоров'ям виникають зазвичай у більш зрілих жінок, вони також можуть виникати у підлітка – тому може статися так, що причина болю має більш серйозне обґрунтування. Якщо ви робите все, щоб не боліло, але все ж відчуваєте дискомфорт зверніться до гінеколога. Може, наприклад, виявитися що в області придатків матки утворилася кіста або інша медична причина болю. В цьому випадку немає сенсу морочитися – ліки або невелика процедура дозволить вам не тільки насолоджуватися сексом, але і бути здоровою.

Оленка, разом з teenzone
Прикріплення: 6209944.jpg (46.8 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом