MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи можна кінчати в дупу
Чи можна кінчати в дупу
OlenochkaДата: Четвер, 26.12.2019, 12:45 | Пост # 1
Постів: 3763
Я тут вирішив втілити в життя свою давню дитячу мрію і зайнятися анальним сексом без презерватива. Вже саме по собі це небезпечно, тк мало що там потрапить мені в член і тд. Але це ще півбіди. Самою моєю заповітною фантазією є кінчити в дупу дівчині, так ось, питання в наступному: чи можна це робити? Чи немає небезпеки того, що потім моя сперма витече з неї і потрапить у піхву, спровокувавши таким чином, непорочне зачаття?))) Смішно, але мене це дійсно цікавить.

OlenochkaДата: Вівторок, 28.01.2020, 22:39 | Пост # 2
Постів: 3763
Головне, щоб рівень збудження був вище рівня стресу) спробуй не кидатися відразу Трахати, а збільшити прелюдію. Песть дівчину де хочеш, донеси до своєї свідомості думку, що ось вона дівчина - вся твоя і ти можеш робити з нею все. Ну і випити можна, але тільки злегка! А то з'явиться нова тема"перепив, не встав". І сприймай це все як просто секс, а не "хочу довгі відносини, раптом зганьблюся". Навіть якщо ти незайманий і знаєш все чисто теоретично, і при цьому не нервуєш, хрін вона здогадається, ну мож подумає що мало досвіду. А таблетки в смітник.

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи можна кінчати в дупу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::