MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи можна кінчати в дупу
Чи можна кінчати в дупу
OlenochkaДата: Четвер, 26.12.2019, 12:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4503
Я тут вирішив втілити в життя свою давню дитячу мрію і зайнятися анальним сексом без презерватива. Вже саме по собі це небезпечно, тк мало що там потрапить мені в член і тд. Але це ще півбіди. Самою моєю заповітною фантазією є кінчити в дупу дівчині, так ось, питання в наступному: чи можна це робити? Чи немає небезпеки того, що потім моя сперма витече з неї і потрапить у піхву, спровокувавши таким чином, непорочне зачаття?))) Смішно, але мене це дійсно цікавить.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 28.01.2020, 22:39 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4503
Головне, щоб рівень збудження був вище рівня стресу) спробуй не кидатися відразу Трахати, а збільшити прелюдію. Песть дівчину де хочеш, донеси до своєї свідомості думку, що ось вона дівчина - вся твоя і ти можеш робити з нею все. Ну і випити можна, але тільки злегка! А то з'явиться нова тема"перепив, не встав". І сприймай це все як просто секс, а не "хочу довгі відносини, раптом зганьблюся". Навіть якщо ти незайманий і знаєш все чисто теоретично, і при цьому не нервуєш, хрін вона здогадається, ну мож подумає що мало досвіду. А таблетки в смітник.
 
OlenochkaДата: Середа, 23.06.2021, 10:34 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4503
Цитата
Дівчата, жінки, скажіть тільки чесно ви любите коли вам кінчають спермою на волосся на голову??)) Чи ні, бо воно тяжко відмивається ваше волосся на голові від сперми?
І як ви ставитеся до такого коли кінчають спермою на волосся на голові?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи можна кінчати в дупу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом