MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як пережити розставання
Як пережити розставання
knopainfoДата: Вівторок, 24.07.2012, 21:17 | Повідомлення # 1
Administrator
Повідомлень: 2626
Розставання – маленька смерть. Нещадність цієї злої істини, напевно, довелося випробувати на собі кожній з нас.
 
лілія3Дата: Середа, 19.09.2012, 21:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 10
Повністю згідна з цими словами. Розставання....., що може бути гірше...Життя продовжується, але вже без нього, ти розумієш, що не можеш без нього ні години, ні хвилини, ні секунди, розумієш, що його буде обіймати інша, а ти зможеш лише бачити його і нічого не можна вже повернути, бо як кажуть: "Розбиту чашку не склеїш". Спочатку починаються жахливі дні та через деякий час ти розумієш, що так далі не може продовжуватися, треба навчитися жити....без нього. Найкраще в цьому може допомогти подруга або друг, оскільки друг навіть краще може зрозуміти і допомогти дівчині....
Але я б радила, що як зустрічатися, то вже так, щоб не було в майбутньому ніякого розставання!!!!!!
 
EnigmaДата: Четвер, 04.10.2012, 22:10 | Повідомлення # 3





Якщо люди кохають одне одного, то вони не розійдуться! Вони пройдуть всі випробування і їхні почуття залишаться такими ж свіжими!
А біль від розставання це всього лише жаль за звичкою... Бо якщо ти справді кохаєш людину, то не зможеш без неї, ну, або маєш зімити себе цілком і повністю, щоб пережити цю втрату...


Повідомлення відредагував Olenka - Вівторок, 06.06.2017, 10:51
 
тобі навіщоДата: Неділя, 19.05.2013, 20:31 | Повідомлення # 4





Розтавання це просто коли люди розуміють, що вони не підходять один одному та багато ін.,.Відчуття які ви відчуваєте після розтавання це просто привичка, яка через деякий час мине. Але в нашому суспільстві люблять багато уявляти собі, і робити з мухи слона. Вірити в велику любов і що без неї не можна жити і тому подібне! Чесно кажучи це просто маразм!

Повідомлення відредагував Olenka - Вівторок, 06.06.2017, 10:51
 
girlorgДата: Вівторок, 30.07.2013, 00:41 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
як то кажуть клин клином вибивають...знайди собі хлопця по душі який буде тебе справді любити і цінувати...але не кидайся на шию першому кращому.Спочатку буде важко ти будеш часто згадувати свого бувшого але з кожним разом в своєму теперішньому партнері ти знайдеш куди більше плюсів ніж в попередньому... згодом зрозумієш шо ти тратила час впусту на цього вибачте на слові дурня , а зараз матимеш справді свою другу половинку а можливо взагалі майбутнього чоловіка)Не забувай ти красуня і кожен третій хлопець просто мріє бути з тобою)
бажаю тобі удачі) впевнена в тебе все буде добре)
 
_Klementinka_Дата: Вівторок, 30.07.2013, 23:39 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 27
Ну в залежності від причини, якщо кинув хлопець потрібно самовпевнити себе в тому, що ти гарна, ніжна, сексуальна дівчина і знайти йому заміну не так то й важко, піти десь розвіятись гарно вбраній, і відпочити так щоб всім стало заздрісно(не напиватись), а щоб забути хлопця потрібно згадати і взвісити всі його мінуси, який він ****, і він же не зміниться, а і інших так буде ображати..., більше звертати увагу на інших хлопців, і по тихеньку він почне забуватись=)
 
girlorgДата: Четвер, 30.10.2014, 14:50 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 1717
Що за дівчата пішли? З ким не пробую створити стосунки - всі живуть минулим! "Я не хочу ЙОГО забути..", "Ти класний, але мені ВІН написав..", або вже зустрічаємось, і видно, така пічялька на лиці, - ти не такий як ВІН! Та ви що?!!Скажіть мені ви дійсно так тримаєтесь за минуле, чи це я невдаха?!
 
girlorgДата: Неділя, 04.01.2015, 19:38 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 1717
Життя продовжується. Що б там не сталося, які б проблеми не були, як би погано вам не було. Вся краса життя в тому, що воно ніколи не зупиниться, не візьме тайм-аут, не сповільнить час...І як би не розривалась душа на шматочки, і як би не хотілось поставити велику крапку, всеодно доведеться вставати вранці, спішити, жити далі. А попереду – нові зустрічі, нові почуття, нові сподівання, стосунки, бажання, люди...А попереду ще ціле життя...
 
OlenkaДата: Середа, 25.03.2015, 11:48 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
люблю колишнього, вже майже рік як розстались...хотіла перебити ці почуття іншими, але вони всі не те що мені потрібно...от зараз не знаю що робити, розумію що маю відпустити, але не можу...((
 
OlenkaДата: Вівторок, 31.03.2015, 21:30 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Зайнятися Новим Хобі
Чи існує щось, що ви завжди хотіли зробити, але не вистачало часу? Тепер це ваш шанс зробити це! Ви можете зайнятися живописом або скелелазіння або чимось що цікавить вас! Хто знає?Може на шляху зустрінете Ваше нове захоплення, який підійде вам краще!
Прикріплення: 3359048.jpg (136.9 Kb)
 
OlenkaДата: Субота, 11.04.2015, 20:47 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Стрьомно це коли ти після трьох років зустрічання розійшлась з хлопцем, а він на наступний день вже переписується і явно залицяється до іншої...
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 10:51 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Якщо люди кохають одне одного, то вони не розійдуться! Вони пройдуть всі
випробування і їхні почуття залишаться такими ж свіжими!
А біль від розставання це всього лише жаль за звичкою... Бо якщо ти справді кохаєш
людину, то не зможеш без неї, ну, або маєш зімити себе цілком і
повністю, щоб пережити цю втрату...
 

Розтавання це просто коли люди розуміють, що вони не підходять один одному та
багато ін.,.Відчуття які ви відчуваєте після розтавання це просто
привичка, яка через деякий час мине. Але в нашому суспільстві люблять
багато уявляти собі, і робити з мухи слона. Вірити в велику любов і що
без неї не можна жити і тому подібне! Чесно кажучи це просто маразм!
 
OlenochkaДата: Неділя, 12.11.2017, 16:01 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4511
1. Психологічний фактор. дівчата швидко дорослішають (мозком). В 20 років вони без проблем можуть знайти 30 річного мужика, зустрічатися з ним і пізнавати доросле життя. а хлопці в такому віці багато цнотливі, ніякого досвіду у відносинах. у 25 років у дівчини дзвонять дзвони говорять "пора заміж". з 30 років дівчина стає неліквідним товаром на ринку відносин. а в 30 років мужики вже міцно стоять на ногах, мають певний статус, так би мовити чоловік у самому розквіті"

2. Фізіологічний. дівчата швидко старіють. "дівчата старіють як молоко, хлопці, як вино". у 20 років хлопцю здається, що він усе життя буде любити свою дівчину (однолітку). але в 30 років ця ж дівчина буде далеко не "торт", а хлопець розквітає. ось чому 50 річний Том Круз без проблем може одружитися на 30 річні дівчині і вони на диво будуть виглядати красиво.
 
OlenochkaДата: Середа, 20.06.2018, 10:59 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4511
Щоб не «щолкало» і не рубало в майбутньому не потрібно роздвигати ніжки на ширину вашої душеньки))))обирати людей по зубам, як би це банально не звучало) і Боже збав закохуватись у мудаків)

А минуле забудеться. Проходить час і життя вирує новими емоціями, знайомствами, подорожами, буднями, захопленнями. Головне чимось себе зайняти, погрузитись в якесь діло...
А нирнути з головою в людину в наш час - справа ризикова...
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як пережити розставання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом