MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » - Хлопці зрадливі і брехливі створіння?
- Хлопці зрадливі і брехливі створіння?
girlorgДата: Неділя, 09.09.2012, 22:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
- Не всі,але...да,та
 
nadiykaДата: Субота, 03.08.2013, 23:34 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 43
не всі!
 
_Klementinka_Дата: Понеділок, 05.08.2013, 00:11 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 27
Ну про брехливі це вибір кожного хлопця збрехати йому чи сказати правду.
Але про зрадливих спірне питання вченні вже давно не сперечаються чи нормальною є чоловіча зрада. Звичайно з цим не легко змиритись, але чоловіки - самці то зради їх спонукає не кохання до жінки ні її вигляд а природній інстинкт. 
Окремо потрібно обговорювати тих хто використовує дівчат, це вже ніяк не виправдаєш, таке не лікується=)
 
girlorgДата: Понеділок, 07.10.2013, 20:52 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Та хлопці козли!Права рука їм в поміч
 
knopaДата: Середа, 27.01.2016, 01:43 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 762
Не звикайте дуже швидко до людей не ведіться на їхні обіцянки що вони будуть поручь завжди...знайте люди дуже швидко міняються...вони в любу секунду кинуть збрешуть чи проміняють на іншу...зараз тільки назва люди а насправді вони бездушні тварини...я теж зробила велику помилку довірилась людині яка мені спочатку говорила що любить а потім швидко помінявся ці слова які він мені сказав"вибачь я не вмія любити,я не можу тебе полюбити"так я полюбила таку людину не дивуйтесь я просто дужд швидко починаю довіряти...отже робіть вісновки не робіть те про що потім будете довго жалкувати...просто не вірьте людям вся надія тільки на себе..ніколи не говоріть людині якої говорили що любете ,що ці слова були брехньою...це дуже боляче...саме тому неповнолітьні роблять суіциди...іза брехні та трьох простих слів"я тебе більше не кохаю вибачь"робіть вісновки будьласка не робіть помилки бо потім буде боляче.....
 
OlenochkaДата: Субота, 05.08.2017, 13:09 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4504
Із спостережень...

Якщо людина вимовляє слово "обов'язково", наприклад: "Я обов'язково прийду", то в %99 він цього не зробить. Ось
прям вже не один десяток раз помічаю.

Таке відчуття, що слово "обов'язково" вимовляється, щоб створити ілюзію твердого наміру. Але насправді робити цього не хочеться.

Тому, як правило людина цього не робить. Але відповідальність переносить на
зовнішній чинник: "Це не я, це все так склалося. Але я ж дуже хотів,
навіть слово обов'язково написав, тому з мене нічого візьмеш".

P. S. Тут, звичайно, ще можна написати про взяття відповідальності за свої
рішення та дотримання, а не нав'язаним бажанням, але це вже іншим
разом;)
 
OlenochkaДата: Неділя, 04.03.2018, 12:53 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4504
Сьогодні трахнув дівчину. Чужу дівчину! Приїхав в общагу на навчання і зайшов до неї в гості вечором. Дивились фільм ,я почав до її приставати ,ну там тіпа з грудь полапав і так далі... Саме в цей момент до неї позвонив *ЇЇ* хлопець! Говорили вони відносно недовго ,говорили про те як люблять один одного як сильно скучають. Вона сказала йому що до неї зайшла подружка і вона перезвонить через пів годинки і вибила. 
Після цього я шампурив її і на ліжку і на підлозі і раком. Після того як я закінчив вона взяла телефон і перезвонила до свого хлопця. Я ще деякий час сидів поки віддихався і спостерігав за їх розмовою. Вони далі мило воркотали один до одного розказуючи яке в них сильне кохання і як вони люблять один одного. 
Вот так то товаріщі! І як після такого довіряти дівчатам???
 
OlenochkaДата: Понеділок, 09.07.2018, 22:24 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4504
Дівчата: черстві, жорстокі, хитрі, підлі, брехливі істоти, вони ні коли не мучаться після розставання, і рідко коли закінчують життя самогубством через розлучення, у той час як дуже багато хлопців пішло з життя через кусок цієї смердючої вагіни!
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:45 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4504
Велика частина дівчат - підступні створіння. Лише особи жіночої статі можуть довго розповідати про те як і де саме вони хочуть зустрітися і ділитися своїми сексуальними фантазіями. Говорити по телефону і переписуватися тривалий час, щоб через 5 хв заявити: вибач, я не можу з тобою знайомитися, удачі. Тому не довіряйте особо дівчатам, проводьте багатовекторну політику..всім успіхів.
 
КрыжкаДата: Неділя, 21.10.2018, 13:09 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3
Есть, но таких немного
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » - Хлопці зрадливі і брехливі створіння?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом