MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як правильно хвалити хлопця
Як правильно хвалити хлопця
girlorgДата: Неділя, 06.01.2013, 22:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Роби це щиро, від усієї душі. Повір, хлопець відразу відчує справжній це комплімент чи ні. І якщо він відразу здогадається, що ти спеціально його хвалиш, щоб сподобатися, то це кінець.
Хвали за щось. Завжди потрібно хвалити за конкретні справи чи якості. Мало сказати «Ти такий сильний», потрібно говорити чому, за що ти хвалиш: «Ти такий сильний. Я бачила, як ти 30 разів поспіль підтягнувся на турніку» і т.д.
Комплімент повинен бути доречним. Тут все залежить від конкретної ситуації. Якщо хлопець зробив щось хороше, одразу ж похвали його.
Твій комплімент повинен бути справжнім, інакше він буде сприйматися як глузування («вона сказала, що я сильний, напевно знущається наді мною, я ж всього 10 раз віджимаюся»).
Не хвали хлопця, коли тобі щось треба від нього. Коли він зрозуміє, що ти його хвалила тільки щоб отримати щось від нього, то йому стане неприємно, і наступні твої компліменти він вже не буде сприймати.
Не хвали занадто часто. Знову ж таки повторюся, хвали тоді, коли є за
що, а не
за графіком.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як правильно хвалити хлопця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом