MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як брутально кинути хлопця, або зробити так, що він зник наз
Як брутально кинути хлопця, або зробити так, що він зник наз
girlorgДата: Неділя, 27.01.2013, 19:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Як брутально кинути хлопця, або зробити так, що він зник назавжди"
 
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 14:49 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
1.Рот будешь открывать у стоматолога.
2.Ума как у ракушки.
3.Что на жизнь насрать? Или бегать быстро умеем?
4.ЕЩЁ ОДИН ГУДОК С ТВОЕЙ ПЛАТФОРМЫ И ТВОЙ ЗУБНОЙ СОСТАВ ТРОНЕТСЯ.
5.Засохни гербарий!
6.Чтоб ты свою свадьбу в “McDonalds” отмечал.
7.Не зли меня, мне уже трупы прятать некуда! Да ладно, шучу я, шучу, есть ещё место.
8.Помолчи, жертва пьяной акушерки!
9.Да, красотою мир вы не спасёте.
10.Ваш ум затмить способен свет торшера.
11.Может перейдем на ты? А то мне в морду дать вам не удобно.
12.Говорите, говорите… я всегда зеваю, когда мне интересно!
13.Чао,персик-дозревай!
14.Когда аист принёс тебя твоим родителям – они долго смеялись и хотели сначала взять аиста.
15.Эй вы, пятеро! Да, да, вы, четверо! Идите сюда, трое! Еще раз увижу вас вдвоем – отпи*дячу! Ты меня понял?!?
16.Иди на кухню и руби вены топором.
17.Да что бы тебе в бане чайной ложкой можно было прикрыться!
18.Детка, я тебя не пугаю, я же не зеркало.
19.Тобой Бабайку в детстве не пугали?
20.- А ноги – как у газели!- Что такие стройные?- Нет, покрытые шерстью…
21.- Какие у вас длинные ноги… Особенно левая.
22.Ещё один “Вяк” в мою сторону……..и твой папа зря потел….
23.ВКонтакте-сайт для нормальных людей,а для таких отмороженных тормозов,как ты,давно пора создать новый сайт- ВТанке.
24.Пушкин дописался, Гагарин долетался, А ты щас {censored}!©
25.- иди на х”й!
- не парься, дойду с оргазмом!
26.-спасибо.
-отработаешь
27.-Девушка,скучаете?
-Не настолько…
28.Че стоишь? Бегаешь быстро или у тебя запасная челюсть в кармане?
29.Клизма,знай своё место.
30.В тебе есть одна хорошая черта,она делит задницу пополам.
31.Дааа…не всех Чернобль стороной обошел.
32.Иди,приляг.желательно на рельсы.
33.Правильно делаешь что хихикаешь с такими зубами не смеются.
34.Скажи мне кто я, и я скажу тебе на сколько ты меня недооценил.
35.Я б вас послал, да вижу – вы оттуда.
36.Бьюсь об заклад, что вас зачали на спор!
можеш перевести на Українську мову))
 
girlorgДата: Вівторок, 11.11.2014, 19:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Мене вчора кинув хлопець, сказав що немає сенсу розвивати наші стосунки ..... щей назвав потяганою бабою. Говорив, що він вірить в "Телегонію" і одружиться тільки з незайманкою...
 
girlorgДата: Субота, 13.12.2014, 19:15 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Як відшити хлопця
Як відшити хлопця, коли вже просто не вистачає сил пояснювати йому що ви не пара? Не всім дівчатам довелося страждати від настирливого залицяльника, але якщо хтось і пережив подібну практику, то згадуючи про це, неодмінно зітхне з глибоким полегшенням.
Як відшити хлопцяЯкщо відшити хлопця, доступно пояснивши, що він не герой вашого роману, не виходить, доведеться включати кмітливість і під кожну наступну настирливу спробу виробляти нову модель поведінки.
Як відшити хлопця при настирливому знайомстві?Не всі хлопці можуть зрозуміти, що не кожне знайомство повинно закінчуватися хоча б наступним побаченням. Як відшити хлопця, коли знайомство затягується, не дивлячись на ваш не багатообіцяючий вигляд. Якщо ви в кафе, перше що можете сказати, це те, що ви очікуєте ревнивого чоловіка. Якщо актриса з вас нікудишня і вашим словам не повірили, попросіть хлопця замовити вам найдорожчу страву з найвишуканішим напоєм. Навряд чи хлопець стане вкладати гроші в дівчину, не знаючи навіть її імені. Взагалі нахабство дуже відлякує хлопців, тому дивіться на настирливе знайомство як на можливість поекспериментувати і перевірити свої акторські здібності. Щоб відшити хлопця при знайомстві можна придумати що завгодно, що ви лесбіянка, трансвестит або ж відвідуєте секту «Свідки Єгови», але зовсім інша справа правдоподібно зіграти обрану для себе роль.
Як відшити колишнього хлопцяЯк казав Лопе де Вега «Ніщо не підсилює кохання так, як нездоланні перепони». А в народі кажуть, що від любові до ненависті один крок. Але якщо цей крок вже дуже затягнувся, дівчина може почуватися некомфортно. Від колишнього хлопця, який все ще любить можна чекати чого завгодно: як поганого, так і дуже поганого. Щоб відшити колишнього хлопця найкращим способом буде змінитися на тиждень-другий. Зіграйте роль малоцікавої жінки в усіх її проявах: ніякої косметики і нарядів, втомлений, а краще дивний погляд і не звичні для вас захоплення. Наприклад, розводити декоративних щурів з планами заробляти цим собі на життя. Якщо вам вдасться на якийсь час знищити образ тієї дівчини, яку любив ваш колишній, він неодмінно від вас відстане. Насправді це не так легко як здається – не подобатися іншим або псувати про себе думку. У десятки разів легше подобатися знайомим чи важливим для нас людям, ніж викликати у них неприязнь.
Як відшити випадкового залицяльника?Залицяльник може бути  і не зовсім випадковий, а взагалі ваш співробітник або ще гірше – ваш сусід. Як у такому разі відшити хлопця, щоб зберегти хоч якісь відносини? Тут потрібно діяти дуже акуратно. Попросіть когось із співробітників розповісти вашому залицяльникові про вас страшну таємницю. Щось на зразок того, що ви ненавидите блондинів (якщо хлопець блондин) або ж чоловіків бухгалтерів (якщо залицяльник бухгалтер). Навряд чи чоловік стане міняти професію або перефарбовуватися, щоб сподобатися вам.
Справи амурні не завжди дають крила, і часом, доводиться дуже боляче падати на землю позбувшись їх. Відшиваючи хлопця, який не розуміє адекватних аргументів, ви даєте йому шанс нарешті познайомитися з об’єктивною реальністю. Успіху і не перестарайтесь!
 
girlorgДата: Понеділок, 05.01.2015, 16:06 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
Як відшити хлопцяЯк відшити хлопця, коли вже просто не вистачає сил пояснювати йому що ви не пара? Не всім дівчатам довелося страждати від настирливого залицяльника, але якщо хтось і пережив подібну практику, то згадуючи про це, неодмінно зітхне з глибоким полегшенням.Як відшити хлопцяЯкщо відшити хлопця, доступно пояснивши, що він не герой вашого роману, не виходить, доведеться включати кмітливість і під кожну наступну настирливу спробу виробляти нову модель поведінки.Як відшити хлопця при настирливому знайомстві?Не всі хлопці можуть зрозуміти, що не кожне знайомство повинно закінчуватися хоча б наступним побаченням. Як відшити хлопця, коли знайомство затягується, не дивлячись на ваш не багатообіцяючий вигляд. Якщо ви в кафе, перше що можете сказати, це те, що ви очікуєте ревнивого чоловіка. Якщо актриса з вас нікудишня і вашим словам не повірили, попросіть хлопця замовити вам найдорожчу страву з найвишуканішим напоєм. Навряд чи хлопець стане вкладати гроші в дівчину, не знаючи навіть її імені. Взагалі нахабство дуже відлякує хлопців, тому дивіться на настирливе знайомство як на можливість поекспериментувати і перевірити свої акторські здібності. Щоб відшити хлопця при знайомстві можна придумати що завгодно, що ви лесбіянка, трансвестит або ж відвідуєте секту «Свідки Єгови», але зовсім інша справа правдоподібно зіграти обрану для себе роль.Як відшити колишнього хлопцяЯк казав Лопе де Вега «Ніщо не підсилює кохання так, як нездоланні перепони». А в народі кажуть, що від любові до ненависті один крок. Але якщо цей крок вже дуже затягнувся, дівчина може почуватися некомфортно. Від колишнього хлопця, який все ще любить можна чекати чого завгодно: як поганого, так і дуже поганого. Щоб відшити колишнього хлопця найкращим способом буде змінитися на тиждень-другий. Зіграйте роль малоцікавої жінки в усіх її проявах: ніякої косметики і нарядів, втомлений, а краще дивний погляд і не звичні для вас захоплення. Наприклад, розводити декоративних щурів з планами заробляти цим собі на життя. Якщо вам вдасться на якийсь час знищити образ тієї дівчини, яку любив ваш колишній, він неодмінно від вас відстане. Насправді це не так легко як здається – не подобатися іншим або псувати про себе думку. У десятки разів легше подобатися знайомим чи важливим для нас людям, ніж викликати у них неприязнь.Як відшити випадкового залицяльника?Залицяльник може бути  і не зовсім випадковий, а взагалі ваш співробітник або ще гірше – ваш сусід. Як у такому разі відшити хлопця, щоб зберегти хоч якісь відносини? Тут потрібно діяти дуже акуратно. Попросіть когось із співробітників розповісти вашому залицяльникові про вас страшну таємницю. Щось на зразок того, що ви ненавидите блондинів (якщо хлопець блондин) або ж чоловіків бухгалтерів (якщо залицяльник бухгалтер). Навряд чи чоловік стане міняти професію або перефарбовуватися, щоб сподобатися вам.Справи амурні не завжди дають крила, і часом, доводиться дуже боляче падати на землю позбувшись їх. Відшиваючи хлопця, який не розуміє адекватних аргументів, ви даєте йому шанс нарешті познайомитися з об’єктивною реальністю. Успіху і не перестарайтесь!
 
OlenochkaДата: Неділя, 29.10.2017, 13:09 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4514
Ти мені подобаєшся і я думав що у нас може бути спільне майбутнє і далі, сім'я, діти і т. д. Але на жаль... Я не можу з тобою дружити бо розумію що ти поруч і не зі мною і мене це напружує. Я поважаю і ціную тебе, а також твій вибір. Сподіваюся він правильний і ти будеш щаслива. Я вдячний тобі за все що було, і ні про що не шкодую. Мені було здорово. Я піду далі своєю дорогою, без тебе. Удачі тобі
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.08.2018, 15:15 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4514
Мене заїбала моя дівчина! Харить, що вже хочеться часом уїбати,але боюсь кинути, бо каже що накладе на себе руки...як мені вчинити в цій ситуація, бо скоро поїде дах???!
Допоможіть толковою порадою


в таких випадках можеш почати вести себе к урод, щоб вона зрозуміла що помилилася в тобі, але не раптово, щоб це виглядало правдоподібно. а взагалі вона тобою маніпулує, нічого вона не зробить, дівчата мають слабких характер, і якщо і були такі випадки. то скоріше як виняток
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як брутально кинути хлопця, або зробити так, що він зник наз
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом