MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » мій хлопчик тупа істеричка. закатує істерики кожен раз, коли
мій хлопчик тупа істеричка. закатує істерики кожен раз, коли
girlorgДата: Пятниця, 26.04.2013, 23:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
мій хлопчик тупа істеричка. закатує істерики кожен раз, коли Я :
Пишемо розказуємо!
 
OlenochkaДата: Неділя, 09.09.2018, 21:53 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Дитячі питання "що робити у моєї дівчини істерика". Ось тому вона і влаштовує істерики, оскільки бачить, що ти слабкий, незрілий, нерішучий, невпевнений у собі. Ти ведешься на ці істерики. Тому вона і єбе тобі мізки, тому що їй приємно бачити твою реакцію, як ти одразу починаєш виправдовуватися. Це як з терористами - один раз дав, що хочуть - завтра терористів стане в 2 рази більше. Також і твоя дівчина з тобою, 1 раз повівся на істерику, забігав, почав виправдовуватися, заспокоювати її - отримуй тепер ще більше істерик і мозговиносу. Адже для неї це тепер найпростіший спосіб домогтися твоєї підвищеної уваги - адже ти сам її дресеруєш виносити тобі мозок.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » мій хлопчик тупа істеричка. закатує істерики кожен раз, коли
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом