MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » відносини після відносин
відносини після відносин
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:32 | Пост # 1
Постів: 1717
на вашу думку чи можуть бути нормальні відносини після завершення якихось близьких стосунків :?

я вірю що так, але життя показує не завжди..все залежить від того чи залишається це бажання у обох учасників процесу..

OlenochkaДата: Вівторок, 15.08.2017, 10:35 | Пост # 2
Постів: 3021
it's not anger to kill relationships , but fatigue. If i get angry,I'm here,If I get angry . I think of you. If I get angry. you're in. But if
I get tired , I'II turn off. If I get tired, I'm somewhere else. If I
get tired, you've lost me.

Це не гнів, щоб убити відносини, але втома. Якщо я злюся, я тут, якщо я злюся. Я думаю про тебе. Якщо я
злюся. Ти входиш. Але якщо я втомилася, я вимикаюсь. Якщо я втомилась я
десь ще. Якщо я втомилась, ти мене загубив.

OlenochkaДата: Субота, 04.11.2017, 18:16 | Пост # 3
Я тобі набрид, не потрібен, не цінний. Ти при 1-шій можливості ініціюєш зі мною срач, отримуєш хоч якісь емоції, нехай навіть і негативні. А срач зі мною можливий лише тому я сам не проти посваритися, і так 6 років. Від мене вже багато років негатив, і це твої єдині емоції від мене, з якого раптом дива сварки припиняться?

4 рази розходилися і сходилися, значить я 4 рази тебе назад. Значить цінності в мені ніякої немає, тому що навіщо цінувати лоха, який в 100% випадків візьме тебе назад? Досить тобі трошки хвостиком махнути - і я вже біжу.

OlenochkaДата: Неділя, 30.09.2018, 21:02 | Пост # 4
Та я поки без відносин. Зрозуміла багато чого за цей час. Зрозуміла, що зараз часу на це як такого не маю. Вся в роботі, у вільний час вивчаю мови та багато читаю. Зараз більше націлена саме на те, щоб реалізувати себе. Також хочу, щоб людина мене надихала, щоб я цією людиною могла захоплюватись та сама ставати краще. Коротше кажучи дофіга я собі хочу але, знову ж таки, часу нема на це все

КрыжкаДата: Неділя, 21.10.2018, 13:09 | Пост # 5
Постів: 3
зависит все в первую очередь от человека

OlenochkaДата: Неділя, 12.05.2019, 15:49 | Пост # 6
Человеку из моего прошлого: спасибо тебе за любовь, за воспоминания, за уроки. Я всегда буду дорожить общими моментами. Я отказываюсь думать о плохом. У меня нет никаких тяжёлых воспоминаний; да, ты ранил меня, но в свою очередь я научилась исцеляться. Ты прощен, думаю, я не хочу ничего менять. Я обрела мир. Я лучше, чем была, потому что ты заставил меня задуматься. Я лучше, чем была и я достойна чего-то другого.

Прикрепления: 7659877.jpg(132.4 Kb) · 2264795.jpg(110.8 Kb)

OlenochkaДата: Вівторок, 21.05.2019, 21:53 | Пост # 7
Цитата
Ніколи не буде все ідеально, стосунки- це важка праця, і якщо бажання працювати пропадає в одного, то інший сам не вигребе за двох
Найважче все нормально обговорювати зі своєю половинкою.не брехати не мовчати,а говорити.від цього недомовлення багато пар і сімей розпадаються.секс це дуже добре,але коли ви не обговорюєте свої проблеми,своє життя то він і не поможе,рано чи пізно все розпадеться.працюйте над собою,своїми стосунками.

OlenochkaДата: Неділя, 02.06.2019, 14:09 | Пост # 8
От сижу я так і мислю ... всі одружуються, появляються діти. Часу не мають, здоров"я теж підривається, для самореалізації теж часу бракує, як роботи - встав зранку, недоспавши, не встиг поїсти, далі робота, стресс, потім додому, поїв, і спати, а ще є дитина, і діти, котрим теж треба виділяти час, а ще хочеться спортом зайнятись, десь піти, погуляти, потусити, книжку почитати, хобі зайнятись, подорожувати, щось повчити по роботу, виділити час на вичення іноземної мови та музики та купа інших бажань - а сил та часу вже не маеш. І це все починається з дівчити, відносити, діти і пішло поїхало. Я замислився - це ж не вигідна інвестиція ні часу / ні енергії / ні грошей і ще багато чого. Можливо у когось є альтернативна думка ?

OlenochkaДата: Вівторок, 25.06.2019, 22:07 | Пост # 9
Прикрепления: 2894059.jpg(35.0 Kb)

OlenochkaДата: Неділя, 30.06.2019, 22:58 | Пост # 10
Цитата
Гадаю, що варто залишатися самим собою та не показувати когось ким не є.

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » відносини після відносин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::