MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » я хочу забути хлопця з яким зустрічалася як це зробити?
я хочу забути хлопця з яким зустрічалася як це зробити?
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 03:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Переключити на іншого,зайняти себе чимось шоб в тебе не було вільного часу на думки.але всеодно якщо любила-то не забудеш
 
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 21:54 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513


Скажу одразу, тут потрібен час, ти не зможеш одразу його викинути з голови, скоріш за все щось буде постійно нагадувати про нього. Навіть здаватиметься , що немає нікого ліпшого і кращого, проте це тільки певний час, а потім не одразу, поступово біль стихне. Нажаль, не має поради як одразу позбутися суму та печалю. Хоча є варіант, що не завтра так на наступному тижні він попросить вибачення і скаже , що погарячкував. Я не думаю, що в такому разі треба починати все заново і раджу більше не витрачати свої нерви. Певний час тобі не завадить зайняти себе безліччю справ, наприклад, завести нове хобі, дивитися комедії, підтягнути прогалини у навчанні. Зроби все щоб тільки відволікти свій мозок від думок про нього, а навпаки отримати з цього користь та розвиток. І пам’ятай, що ти не винна в тому, що він так вирішив, не занижуй свою самооцінку, адже треба залишатися собою і якщо він тебе таку не цінував, можливо йому просто і не треба бути з тобою!
Прикріплення: 3242401.png (300.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » я хочу забути хлопця з яким зустрічалася як це зробити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом