MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » закохався в дівчину яка мене ігнорує... що робити?
закохався в дівчину яка мене ігнорує... що робити?
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 04:11 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
приділяй їй більше уваги!!!!! а можливо забудь неї і не трать свій час. вона не гідна тебе
 
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 14:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
як правильно сказати хлопцеві, що він мені подобається? На мою думку краще натакнути.
Не потрібно нав'язуватись.
Ти можеш відповідно до нього ставитись.Можеш показати йому ,що він тобі симпатизує,вирізнити з поміж інших хлопців.
Почни йому усміхатись,вислуховувати,можеш трішки його похвалити (бо це дуже люблять хлопці).
Не слід порівнювати його з іншими хлопцями і згадувати про них при ньому.Хлопцеві може бути неприємно,бо здаватиметься що таких, як він у тебе безліч.
Головне у цьому - не перестаратись.
І взагалі це хлопець має думати як привернути твою увагу - на то він і хлоп! :)
Good luck...
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » закохався в дівчину яка мене ігнорує... що робити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом