MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як забути хлопця,якого ще досі любиш??
Як забути хлопця,якого ще досі любиш??
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 04:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Не намагайся забувати!
Нехай все станеться саме.
Але почекати доведеться довше.
Якщо хочеш зберегти якісь спогади
про нього - викреслюй не весь зі
своїх спогадів. Щось, найдорожче, залиш.
Ти вже викинула усі його
подарунки?
Що ж, добре, якщо тобі так легше.
Тільки речі не винні в тому, що вони
подаровані "не тому і не тоді". І нічого, по суті, не змінитися, якщо
подарунки полетять до
сміттєпроводу.
Взагалі, психологія стверджує, що в
житті немає нічого неможливого.
Людина дуже сильна, насправді. Навіть якщо ця людина - жінка.
Хочеш його забути - забудеш.
Але не так швидко, як би тобі того
хотілося.
Це - не вигадка. Перевіряй і
переконуйся!
 
_Klementinka_Дата: Понеділок, 05.08.2013, 00:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 27
Дуже просто зрозумій який він насправді(всі його -) і що такі як він не варті навіть стояти поруч не те щоб займати місце в твоїй пам*яті + сприймай це як просто один з пройдених етапів твого життя=)

Прикріплення: 4107810.jpg (48.7 Kb)
 
OlenkaДата: Неділя, 27.11.2016, 15:54 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Спробуй відволікти себе чимось, займись новим хоббі яке би приносило тобі задоволення, може вишивка бісером чи малювання чи оригамі.....
постав перед собою якусь ціль, наприклад гарно вчитись, вивчити щось нове....зайнятись собою, удосконалити своє тіло, сісти на шпагат, робити ідеально колесо...
завжди гарно виглядай, слідкуй за собою, більше часу проводь з друзями, ходи гуляти, не показуй що тобі боляче, буть сильною. Зверни увагу на інших хлопців, світ клином не зійшовся на ньому....з часом це пройде, старайся йоно не бачити часто....
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 02:38 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Як забути хлопця?

Спробуй відволікти себе чимось, займись новим хоббі яке би приносило тобі задоволення, може вишивка бісером чи малювання чи оригамі.....
постав перед собою якусь ціль, наприклад гарно вчитись, вивчити щось нове....зайнятись собою, удосконалити своє тіло, сісти на шпагат, робити ідеально колесо...
завжди гарно виглядай, слідкуй за собою, більше часу проводь з друзями, ходи гуляти, не показуй що тобі боляче, буть сильною. Зверни увагу на інших хлопців, світ клином не зійшовся на ньому....з часом це пройде, старайся йоно не бачити часто...
 
OlenochkaДата: Четвер, 12.07.2018, 13:27 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
А у мене печаль...хочу колишнього і нікого більше.чоловічою увагою не обділена, але навіть підпускати нікого не хочеться окрім нього.але він колишній і в минулому.увага, запитання, дівки , скільки така фігня буде тривати приблизно?спілкуюся з хлопцями і думаю про нього, при цьому порівнюю.як швидше забути?чим і як ви відволікалися?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як забути хлопця,якого ще досі любиш??
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом