MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Мій хлопець мене дуже сильно рівнує..
Мій хлопець мене дуже сильно рівнує..
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 13:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Якщо ревнує, то любить)))Поговори з ним, скажи що тобі крім нього ніхто не потрібен. Якщо не допоможе, прикинься, що ревнуєш його до якоїсь дівчини, постав його в своє положення.
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 01:28 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285


я б не могла бути разом з такою людиною!
але, якщо ти відчуваєш до нього сильні почуття, ти повинна змиритись і з тим, що він ревнивий! з іншого боку-ревність це також і прояв любові, адже не можливо ревнувати, якщо не любиш.
Прикріплення: 2699908.jpg (62.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 23.01.2019, 22:49 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 3877636.jpg (82.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 12.02.2020, 21:45 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4513
Цитата
У вас бувало таке, що ви страшно ревнували кохану людину через те, що вона ставила комусь лайки в ВК, фейсбуці чи інстаграмі?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 28.08.2020, 11:24 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4513
Еще есть третий вариант: попытка вызвать ревность как сознательная проверка на адекватность. Например для меня ревность - один из самых страшных смертных грехов. Один раз попробовав, больше никогда не вступлю в отношения с ревнивцем, и если калибрую признаки ревности на начальных этапах общения - сразу всё прекращаю.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Мій хлопець мене дуже сильно рівнує..
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом