MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Сплю зі старшим
Сплю зі старшим
OlenkaДата: Неділя, 29.03.2015, 09:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Навчаюсь на 2 курсі і сплю зі старшим чоловіком (40років). Як ви ставитесь до такої різниці у віці?
 
knopaДата: Середа, 27.09.2017, 09:38 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Д 22 Маю хлопця, нареченого разом 6 міс, має свій бізнес гарне житло в столиці, з яким вже плануємо шлюб, створення сім‘і, проживаємо разом, він чудовий, робить все для нашого спільного щастя, старший від мене на 10 років (йому 32р.) я також стараюсь якось утримувати і створювати сімейне вогнеще і все було б чудово, якби не те що було, 1,5 роки тому в моєму житті з‘явився чоловік, знаю що це дивно звучить він на дуже старший від мене ( йому на той час було 55 мені20), він просто змінив моє життя, не якийсь не звичайний, він виглядав на свої роки, був другий раз одружений, але говорив що не щасливий у шлюбі , мав 3 дітей від попереднього шлюбу, найменша дочка була у моєму віку...казав що я подібна до дівчини в яку він перший раз по справжньому закохався, то було давно, і мене ще на світі не було... коли я була з ним у мене у прямому значенні ішла земля з під ніг, він був чудовим коханцем і приємним співрозмовнико, таких «релакцій»які я отримувала з ним... навіть не знаю чи можна прочитати в книгах, дійсно повний целусенький « відльот» від цього світу ( наркотичні засоби ніколи не вживали). Зустрічались з ним 7 міс, але його дружина про все дізналась і ми були вимушені розійтись. Зараз вже минув 1 рік як не разом, і нещодавно цей чоловік з‘явився в моєму житті говорячи що кохає хоче бути зі мною і такі речі... я десь в голові також розумію що є закохана і то безмежно закохана , готова залишити все, і піти за ним, але різниця у 35 років... то дуже багато... боюсь що з часом кохання 
пройде , а я таким вчинком зройную своє життя... тому , що робити не знаю з одного боку кохання пристрасть і емоції , а з другого стабільність і гарні плани на майбутнє. P.s своєму теперішньому нареченому за час який ми є разом ні разу не зраджувала, і знайомі ми вже тривалий час....
 

Блін..нахер тобі та пенсія? Поєбатись з дідом, то самий агонь? Дівчино, зніми рожеві окуляри і включи мозок.
В мене шок, немає слів. В 20 років хотіти діда 55 і дядька 32 , а свого віку хлопця не пробувала знайти? Там секс з дідом а там гроші, думаю сама не знаєш що хочеш
Це вже якесь відхилення, якщо молоду дівчину старіки збуджують.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Сплю зі старшим
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом