MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Пошлі думки та фантазії вголос!
Пошлі думки та фантазії вголос!
OlenkaДата: Вівторок, 02.06.2015, 22:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я ледве стримуюсь , коли бачу хлопця з красивим пресом. коли такі знімають футболку починаю текти
 
OlenkaДата: Четвер, 18.08.2016, 18:25 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
Ох цей неймовірний момент коли зустрілась з хлопцем після довгої розлуки.. Він сильно обійняв і почав жадібно цілувати в губи.. Поглажуючи за волосся так ніжно цілував мою шию, що в мене аж тремтіли колінки.. Знявши з мене сукню, він своїми холодними руками гладив мої набухші груди і..почав їх ніжно цілувати, легенько покусуючи, що аж мурашки пішли по всьому тілу
Я відчула як помокріли мої трусики
Він цілував все нижче і нижче, дуже повільно, наче дражнив мене цим
І тут я відчула як він язичком почав вилизувати мені, так вправно, що я не могла стримати стогіну,охх це неймовірне відчуття..
Потім він піднявся вище і почав спочатку повільно, а потім швидше трахати мене в кицьку(інша назва трошки недоречна), я звивалася під ним ,стогнала все дужче і сильніше. І потім, дійшовши його піку, він кінчив мені на животик..
Як це було незабутньо..
 
OlenkaДата: Четвер, 25.08.2016, 05:47 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 3285
Мені чоловік любить залишати записочки перед тим, як піти на роботу. Наприклад "прийду і порву твою кицьку членом" або "сьогодні приймемо разом ванну, давно тебе там не трахав;)". Все боюся, що гості одну з них випадково побачать.
 
OlenkaДата: Середа, 28.09.2016, 11:43 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 3285
Моя дівчина-збоченка. Приходжу додому, а Карінка повзає голенька, без трусиків і попою крутить. Так вона вирішила урізноманітити наше інтимне життя)). Наділа вушка на голову і муркоче і мене ще нявкати змусила)) ну мене завело і вітжарив її прям на підлозі. Люблю свою пристрасну малу
 
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 13:17 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 3285
Щовечора лягаємо з дівчиною в ліжко, починаємо целовашкі обнімашкі тіскання, а коли у мене вже стоїть і дико її хочу - вона починає мені розповідати якусь херню, які фільми вона дивилася, що хоче купити завтра на вечерю і тд, при цьому геть уникаючи всі мої пориви потрахушок. Бл * ть, жінка, ти тільки що терлася об мій член і залазила до мене в труси, якого ХУЯ?
 
OlenkaДата: Вівторок, 31.01.2017, 21:45 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 3285
А ось я заводжуся від вульгарних слів, достатньо почути або прочитати слова як "трахнути, відсмоктати, відшльопати ... і т.д." Все, більше не потрібно ні ласки не прелюдії, тільки жорсткий секс. Ох аж мурашки по шкірі. Звичайно це все нічого б, але блін коли я чую це в транспорті, на роботі, на вулиці, і починаю уявляти все це, здається що люди помічають це по очах, і стає якось соромно..А ось я заводжуся від вульгарних слів, достатньо почути або прочитати слова як "трахнути, відсмоктати, відшльопати ... і т.д." Все, більше не потрібно ні ласки не прелюдії, тільки жорсткий секс. Ох аж мурашки по шкірі. Звичайно це все нічого б, але блін коли я чую це в транспорті, на роботі, на вулиці, і починаю уявляти все це, здається що люди помічають це по очах, і стає якось соромно..
 
OlenochkaДата: Понеділок, 18.12.2017, 16:23 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4513
Знаєте, дорогі мої співвітчизники, мені останнім часом дуже хочеться простої людської любові і ласки. Вот просто напросто мати поруч людину
(людей), яка коли треба приласкає, погладить, обійме, поцілує, покрутить
соски, коли вони в стані збудження, поводить вологою та сольоною
головкою члена по моїх палких та гарячих губках, покладе свої яєчка мені
на переносицю, дасть поласкати свій анальний отвір, зіжме в кулаку мої
статеві губи, які висять як вуха спанієля, зігріє мене своєю любов*ю,
спустить густу сперму в рот а потім туди ж і попісяє...
Хочеться просто буди коханою, жаданою та комусь потрібною...
Хочеться зустріти цей Новий Рік в приємній компанії гарячих та стоячих членів,
які всі як один хочуть любові та лагідного дівочого язичка.
Обіцяю привязати собі на соски новорічні іграшки з ялинки і засунути в попу величезний фаллоімітатор
 
OlenochkaДата: Середа, 19.12.2018, 23:49 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4513
«Вони були одружені, а я — найкраща подруга обох. Кілька разів ми це обговорювали, але ніколи не переходили до активних дій. В ніч, коли все сталося, ми випивали з друзями, а потім ніби випадково опинилися в спальні. Він роздів нас обох і почав упереміш цілувати. Потім зайнявся сексом зі мною, а вона приєдналася. Мені було незручно щось пропонувати, все ж вони одружені і я не хотіла його засмучувати. В якийсь момент я почала робити їй кунілінгус, поки стояла в позі догі-стайл, потім ми з нею помінялися ролями. Загалом, нічого страшного в ту ніч не сталося, але ми це не обговорювали», — Мені 32 роки і чесно не бачу нічого такого страшного в цьому,як про це говорять.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 31.01.2020, 16:24 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4513
Цитата
Інтимна допомога!
Дівчата хто хоче втратити цноту?
 
OlenochkaДата: Середа, 20.05.2020, 15:01 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 4513
https://vk.com/doc3575....c81903f
https://vk.com/doc3575....p;mp4=1
https://vk.com/doc3575....56f4fc5
 
OlenochkaДата: Четвер, 17.09.2020, 10:14 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 4513
Хочу поділитися своїми таємними бажаннями) Я не педо, та й це важко так назвати, але просто неймовірно хочу, аби мене до стогону відпрацював один хлопчик, якому 13 рочків) Мені 18, але він такий милий і няшний, що я б йому мінетики пару раз на день робила ^^ є багато хлопців які хочуть мене,а я його
 
knopaДата: Понеділок, 01.02.2021, 20:02 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 763
Пошлі фото

Прикріплення: 4454784.jpg (109.4 Kb) · 4070048.jpg (107.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Пошлі думки та фантазії вголос!
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом