MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Пошлі думки та фантазії вголос!
Пошлі думки та фантазії вголос!
OlenkaДата: Вівторок, 02.06.2015, 22:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я ледве стримуюсь , коли бачу хлопця з красивим пресом. коли такі знімають футболку починаю текти
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.06.2015, 16:30 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Я дуже простий хлопець, десь на 3+. Але у мене було відносно багато дівчат (в плані сексу). Є кілька простих істин. Я вибираю дівчат, з якими знайомий особисто (універ, школа, автошкола,курси і т.д.), бо зазвичай підкати вк у мене не канають. Але ці дівчата не повинні бути знайомі між собою.Обираю я жирних, сірих мишок, страшненьких і тих, у кого довгі стосунки. До них зазвичай ніхто не проявляє уваги і вони просто голодні на прості компліменти і флірт. Не подумайте, я не збоченець, крокодили і бегемоти мене не заводять, і серйозні стосунки я не розбиваю.Я просто дуже мило спілкуюсь з цими дівчатами. Як показує практика якась частина з них худає, гарнішає і розходиться. І більшість з них погоджується прийти до мене на каву.
 
knopaДата: Четвер, 16.07.2015, 19:07 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Дівчина з батьками поїхали відпочивати на море. Вирішив зав'язати зі своїм "брудним" минулим і повністю відмовитися від теребоньканн Як виявилося, на словах це легше, ніж на ділі. Отже, йде 10 день. У мені все переповнене. Збуджуюся від реклами фастумгеля . Було прийнято рішення не дивитися телевізор взагалі. Дівчина нагнітає. Купила нові трусики, скинула спершу їх фотографії, потім фотографію в них, а потім і без них. Важко. Витримав. Для виживання доводиться забивати думки навчанням, а це в літній період. Подивимося, чим закінчиться все це. Залишилося ... о боги ... 2 місяці. Сподіваюся через пару днів мене не розірве. Всім любові, сексу, далі самі придумайте, а то не можу ажжжж ...
 
knopaДата: Неділя, 19.07.2015, 16:38 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Зустрічаюся з хлопцем, живемо разом. Виявляється борщ він уміє варити сам, причому ахрєнєть який смачний. І ще він не любить мінет. Моє життя ніколи не стане колишнім.
 
knopaДата: Вівторок, 21.07.2015, 09:26 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 763
Коли бачу фото голого колишнього своєї кращої подруги, починаю текти, заводитись і думаю, як вона могла його кинути. Бо її теперішній трохи страшний і зовсім не сексуальний, ще й повний лох. Яка вона дурна...(
 
knopaДата: Пятниця, 09.10.2015, 13:22 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 763
Якось раз з колишнім хлопцем гарненько потрахались на паласі. Після того, як пристрасті вщухли виявили, що мої коліна і пальці ніг роздерті в кров. Минуло вже два місяці, ми розлучилися, а сліди досі не пройшли. Коли їх бачу, згадую той спекотний секс з посмішкою.
 
knopaДата: Четвер, 15.10.2015, 19:09 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763
Дико збуджуюся, коли мій чоловік говорить по телефону з колегами по роботі. Як тільки чую, що він обговорює процес роботи або говорить якісь мало зрозумілі мені терміни, миттєво забуваю про все. Підходжу, обіймаю його ззаду, починаю пестити. Сама при цьому ловлю нереальний кайф. Він увертається але все одно через пару хвилин здається і сам засовує мою руку до себе в труси. Обожнюю цю ділову ковбасу))
 
knopaДата: Четвер, 10.03.2016, 15:16 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 763
Мене дико збуджує замкнутий простір. Часто представляю, що я офіціантка, а мій керівник затиснув мене в підсобці і жорстко домагається, притискає до стіни, треться членом об попу, запускає руку в трусики, затикає рот.
 
OlenkaДата: Середа, 30.03.2016, 11:08 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Колега на роботі переконувала, що коли дівчина баче красивого хлопця, першим ділом вона думає про сім'ю) От нащо це бла-бла-бла? І культурна і блядь, всі думають "як би він мене впер". Природа так заклала. Ну хіба хто заперече?
 
OlenkaДата: Пятниця, 08.04.2016, 18:35 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Мій хлопець у мене перший, я у нього теж. Починали вивчати один одного поступово, близько пів року, потім анал, слідом і вагінальний. Через якийсь час він почав просити мене попрацювати пальцями в його заду. Йому сподобалось. Розлучилися, знову зійшлися.
Зараз гидую і жартую, що у нього "гейські" повадки.
Але насправді мені страшно, а раптом він від мене потім до хлопця піде?
 
OlenkaДата: Субота, 30.04.2016, 11:51 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Коли мастурбую, уявляю як мене трахає мій колишній разом зі своїм другом. Один в вагіну, другий в анал, вони роблять це грубо, всіляко обзивають мене , знімають це на камеру і погрожують показати моєму хлопцеві. Кінчаю від цієї сцени моментально!
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.05.2016, 15:27 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Хлопець, 21 рік. Весь із себе впевнений . Та ін. Ніде не сумніваюся і пру як танк ... але вот інтимні питання - явно не мій коньок. Кохана задала моїй голові завдання - розбудити її сексом. Ок. Почав цілувати, пестити, гладити і далі за списком. Прокинулася - діло зробили. Але судячи з її тону - все ок, оргазм на місці, але "щось не те"
. І виникло питання до дівчат - а як ви поставитеся до того, що вас почнуть, пардон, трахати ще тоді, коли ви в принципі спите?
 
OlenkaДата: Неділя, 15.05.2016, 17:24 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Встречаюсь с подкаченным мальчиком. Так вот что самое главное, у него такие крупные накаченные бедра, и дело в том что в наезднице он меня может немного приподнять и быстро-быстро начать долбить что аж по всей квартире раздаются громкие и быстрые хлопки такие хлоп-хлоп-хлоп-хлоп. Кончаю моментально.
 
OlenkaДата: Середа, 20.07.2016, 11:40 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
Заю,мені подобається твоє тіло...і я багато тебе хочу...
Під час сексу пристрасно тримати тебе за волосся.
І щоб ти була зверху....а в кінці багато багато мокренька як минулого разу.....
 
OlenkaДата: Пятниця, 05.08.2016, 07:38 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
Так сталось, що напилася в коханого вдома. Не пам'ятаю, як він мене вкладав спати і роздягав. Не пам'ятаю, як почала до нього приставати і робити йому мінет. Добре пам'ятаю, як він стогнав і я надто глибоко брала його в рот... Потім гарчала і муркала, бо ніяк не вдавалось довести його до оргазму. Тоді він встав, щоб мені було не так важко... Кінчив мені в рот і просто впав на мене) Вранці казав, що я ще говорила, що його сперма і член - як карамелька... Всім любові)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Пошлі думки та фантазії вголос!
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом