MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Чи можна пробачити зраду?
Чи можна пробачити зраду?
knopaДата: Вівторок, 23.06.2015, 21:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
- Чи можна пробачити зраду?
- Можна, але навіщо? Коли люблять - бережуть, бояться втратити. Коли зраджують, значить, більше не люблять, - якщо втратити не бояться. Тоді навіщо прощати і залишатися з людиною, яка відмовилася від тебе?

Рінат Валіуллін. У кожному мовчанні своя істерика
 
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 20:14 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Купив круту машину дружині, встановив GPS-трекер з функцією прослушки салону. Краще не робив би таких речей. І в перший же день вона сказала, що поїде до мами. Я вирішив перевірити роботу приладу. Включив навігацію, бачу не у мами, а в лісі, включаю прослушку салону, а там охи, зітхання, коротше секс! Ось і мій подарунок знадобився, по всій видимості раніше ніде їм було.
 
FridaДата: Вівторок, 25.10.2016, 21:31 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3
Просто Санта-Барбара якась!
Вам навіть можна не підключати цифра ТВ - https://wwwoe_tv/ , якщо таке у житті відбувається, або злити пригоди дружини у якесь реаліті :) Водночас і помста!
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Чи можна пробачити зраду?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом