MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Яке ваше ставлення до того, що дівчина має "спонсора" ?
Яке ваше ставлення до того, що дівчина має "спонсора" ?
knopaДата: Субота, 22.08.2015, 18:42 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Яке ваше ставлення до того, що дівчина має "спонсора" ?
 
knopaДата: Субота, 22.08.2015, 18:42 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Я ні в якому разі не хочу нікого образити своіми словами. Просто, вибачте за відвертість , дещо знаю з власного досвіду. Я багато працюю, непогано виглядаю та заробляю. Стараюсь всюди встигнути, і на роботі, і в спортзалі, і дома все поробити. Мала хлопця, досить непоганого, завжди його підтримувала та допомагала, ми любилися) старалася бути йому стимулом та мотивацією для ще більшого розвитку. Але, він, бачачи моі старання, знахабнів. Не хотів працювати, підробляти, позволяв побухати з друзями. Я йому не раз на то коректно натякала , що пора щось міняти та робити щось для гарного майбутнього. Але , у відповідь чула, що треба ще почекати. Ревнував мене страшно, за якісь веселі фотки з подругами міг зі мною сваритись. Хотів щоб я ідеальною була. Не підстригала волосся, завжди була худенька, аби не з'їла більше, не пила-курила, хоч я й веду здоровий спосіб життя. З часом ми розійшлись, він трохи забухав . найшов іншу - з його побажань там тільки довге темне волосся. Вона бухає, курить, страшно матюкається, та в 25 років виглядає на 30. Слава богу, йому з нею добре. А ще, вона спала з деякими його друзями. Легше всього бути з дешевою шлюхою, яка не буде розумною, і з якою не обов'язково бути джентельменом. З такою не обов'язково старатись стати кращим, і просто обмежити зону комфорту. Отак то. В свою чергу я влаштувалась на кращу роботу, маю купу гарних знайомств, цвіту і пахну, і маю чим поділитись з вами, мої хороші пошлячки))) бажаю всім знайти дійсно достойну людину та бути щасливими!!!!!!
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Яке ваше ставлення до того, що дівчина має "спонсора" ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом