MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Жінки ... вони добрі чи злі ?
Жінки ... вони добрі чи злі ?
knopaДата: Понеділок, 24.08.2015, 15:10 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Те що жінки мають мімікруючу натуру факт, так-би мовити, медицинський. Але по-справжньому, вони добрі чи злі ?? Вчора цілий день про це думав, так і не дійшовши до конкретного висновку. Правда, сформулював таку собі дихотомію :
1) жінки добрі по-своїй природі, а погано відносятся лиш до тих чоловіків, котрих не визнали генетично переспективним;
2) жінки злі по своїй природі, а добрі лиш до тих, кого визнали генетично перспективними .
От так воно якось
 
OlenkaДата: Середа, 17.05.2017, 15:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Взявши в свою крихітну долоньку маленького жучка, малюк запитав:
- Мамо, що це за жучок?
- Це світлячок. Не дивлячись на те, що він маленький, він може випромінювати світло.

Малюк задумався і запитав:
- Чому ж він світиться?
- Світлячок - це дитя світла, але світить тільки вночі. Коли інші жучки сплять, він стоїть на сторожі світла, висвітлюючи шлях тим, хто його потребує. Світлячків не так багато, щоб висвітлити ніч, але коли вони запалюють свої ліхтарики, людям здається, що це дорогоцінні камені, розкидані по землі.
- Як добре бути світлячком! - Заплескав радісно малюк в долоні. - Я б так хотів стати світлячком, - з сумом додав він.
- Не журися, моє сонечко, - сказала мама, ласкаво взявши долоньку сина в свою руку, - коли людина робить добро і дарує любов, вона несе з собою світло, чим більше добрих справ вона робить, тим сильніше розгорається в ній світло. Таких важко розгледіти серед інших людей, їх можна відчути серцем, бо їх ліхтарики - це їхні серця, і вогонь в них світлий і теплий.

Випромінюй любов і роби добро, та станеш світлячком
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Жінки ... вони добрі чи злі ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом