MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Хочу павєдать вам свою лохо-сторі, і заодно попросити поради
Хочу павєдать вам свою лохо-сторі, і заодно попросити поради
knopaДата: Субота, 29.08.2015, 20:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Хочу павєдать вам свою лохо-сторі, і заодно попросити поради, бо відчуваю до завтра я не доживу.
Одним словом - це піздєц! З самого ранку я проснулась від дзвінка коханого. Він сказав шо через пів часа буде в мене, і я з примороченим фейсом пішла брити ноги. Ну а хулі? Вже моє серденько і так чуяло що "чай", у нас все таки буде.
Коли тільки но його нога переступила поріг, ми зразу взялися до діла.
Не було часу на говоріння, милості, і т.д.
Кинув мене на диван, і тут почався фільм. . З такого дикого бажання, я не замітила як ми перенеслись на бильце. З нього я падаю головою на вазон. ДА БЛЯТЬ, ВАЗОН! Він був унікальним для мами, бо якраз йшов на продаж. А тепер закрийте очі і уявіть мою реакцію...ЙОБТВАЮЖМАТЬ, я проклинала тоді весь світ
А знаєте шо зробив мій герой? Вибіг абсолютно голим на балкон, щоб взяти повішані на шнурку трусєля, і ліфакі, й перемотати мені патірпєвшу голову. От скажіть, за шо мені це чудо?
Замість того, щоб вирішувати ситуацію, пішли на кухню, заварили чай, і ржали з полученої зустрічі. А тепер, прохання на засипку. Пришліть мені хтось гробік, бажано фіолетового кольору.
Бо завтрішній приїзд мами, не дає спокою ще з самого початку..
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Хочу павєдать вам свою лохо-сторі, і заодно попросити поради
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом