MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Плюси жити разом
Плюси жити разом
knopaДата: Четвер, 17.12.2015, 01:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Тааа...я знаю ти любиш бути сама)). Але є плюси...
Буду допомагати одягатись коли ти сонна....виключати ноут та світло коли ти "відрубаєшся".
Заставлятм тебе їсти вночі... читати наніч тобі книги...) Витягатиму гуляти....фільми,театр,квести.,піццу,
А ще я би розплутував твої навушники....
Ще би підказував що одягнути....та випрамлював тобі кудряшки. І ще багато багато дрібниць)))
Мені б хотілось б тебе відвести в караоке бар і щоб ти там співала:)) Я геній зла;)))
 
OlenochkaДата: Четвер, 22.03.2018, 15:25 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
Хочу розповісти про чудовий вечір) 
Як це чудово жити разом!Але нажаль, ми з коханим живемо окремо( 
Часто буваю в гостях у нього,знайома з батьками,чудово спілкуємось) 
Як це прекрасно,дивитись фільми в холодний осінній вечір і обніматисьПотім перейти до ласк та лагідного сексу,який переросте у жорсткий .Усі ці пози,просто шикарно.Потім втомлені йдемо на кухню щось готувати (ібо після сексу в обох з'являється голод).Так приємно відчувати цей затишок Спільна вечеря Потім другий раунд)і коли обоє залишились без сил, ми засинаємо,обнімаючись.

Прикріплення: 7092516.jpg (10.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 13.05.2018, 12:31 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513


Знаєш, що я зрозумів живучи тут? Що, не вдасться пізнати людину та сказати чи вона "твоя" до поки не почати жити разом з нею. Серйозні відносини (ті, що ведуть до шлюбу) мають на як мінімум спільне проживання, а не зустріч раз на тиждень "іноді на півдня". Можна, бути хорошим на словах та ідеально підходити одне одному (отримувати емоції та все інше) але життя разом може видатися пеклом .
 

Щось, звичайно ж, змінюється. Але одне залишається незмінним - жінці потрібен самостійний чоловік. Якщо ж це "чоловік" тільки за статевими ознаками, 
з жіночим вихованням, то тут даруй квіти ітд. 
Нічого не допоможе. Справжній чоловік може бути ніжним, романтичним, 
м'яким і разом з тим суворим і жорстким. Чоловіче - 
воно йде зсередини. Дівчата це відчувають, їх не обдуриш. Коли ти у відносинах - в обох партнерів можуть виникнути додаткові зобов'язання. Для дівчини - 
це питання по господарству (купити-приготувати-прибрати) Для хлопця ... турботи 
з родичами, відвезти - привезти, вкластися фінансово допомогти в чомусь. 
Коли ти недосвідчений у відносинах то думаєш тільки про себе, згадуєш як було 
коли ти був один і намагаєшся скинути всі свої нові турботи під приводом 
"я втомлююся заєбало" та інше. Моя думка це шлях до розриву відносин.
Прикріплення: 4943276.jpg (57.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 14.07.2018, 11:59 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4513
Спільне життя (картинки).

Прикріплення: 7786304.jpg (195.7 Kb) · 9131960.jpg (101.6 Kb) · 9508118.jpg (180.3 Kb) · 9339599.jpg (178.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 00:11 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4513
Приємно когось чекати

Прикріплення: 4709372.jpg (85.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.11.2018, 21:46 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4513
Знaете, що таке розчарування? Це жити з коханим хлопцем три роки. Хотіти за нього зaмуж і особливо дітей. А тут він видає фразу: "А вдрyг ти залeтиш ..." - з таким виразом обличчя, що для мене це стало приводом замислитися нaд закінченням цих відносин ...
 
OlenochkaДата: Неділя, 10.03.2019, 20:01 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4513
Можна все життя знати один одного, роками зустрічатися і все перевернеться з ніг на голову як тільки ви почнете жити разом. Найважливіше на що звернути увагу-це битовуха. Поки ви зустрічаєтеся і знаєте один одного все життя - її немає. Коли починаєте жити разом - партнер(и) можуть з посмішкою терпіти і мовчати. Як тільки проходить час і терпіти немає сил - ось тут може початися всяка хуйня. Тому і кажу - потрібен випробувальний термін щоб переконатися, що нікому не доводиться терпіти, жити вам по кайфу. В твоєму випадку ти береш кота в мішку.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.04.2021, 10:06 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4513
Да. Бывает встречаетесь - все ок. Съехались - пиздец.  Угу. Туризм не иммиграция. ))
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Плюси жити разом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом