MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Плюси жити разом
Плюси жити разом
knopaДата: Четвер, 17.12.2015, 01:14 | Пост # 1
Постів: 669
Тааа...я знаю ти любиш бути сама)). Але є плюси...
Буду допомагати одягатись коли ти сонна....виключати ноут та світло коли ти "відрубаєшся".
Заставлятм тебе їсти вночі... читати наніч тобі книги...) Витягатиму гуляти....фільми,театр,квести.,піццу,
А ще я би розплутував твої навушники....
Ще би підказував що одягнути....та випрамлював тобі кудряшки. І ще багато багато дрібниць)))
Мені б хотілось б тебе відвести в караоке бар і щоб ти там співала:)) Я геній зла;)))

OlenochkaДата: Четвер, 22.03.2018, 15:25 | Пост # 2
Постів: 2606
Хочу розповісти про чудовий вечір) 
Як це чудово жити разом!Але нажаль, ми з коханим живемо окремо( 
Часто буваю в гостях у нього,знайома з батьками,чудово спілкуємось) 
Як це прекрасно,дивитись фільми в холодний осінній вечір і обніматисьПотім перейти до ласк та лагідного сексу,який переросте у жорсткий .Усі ці пози,просто шикарно.Потім втомлені йдемо на кухню щось готувати (ібо після сексу в обох з'являється голод).Так приємно відчувати цей затишок Спільна вечеря Потім другий раунд)і коли обоє залишились без сил, ми засинаємо,обнімаючись.

Прикрепления: 7092516.jpg(10.7 Kb)

OlenochkaДата: Неділя, 13.05.2018, 12:31 | Пост # 3

Знаєш, що я зрозумів живучи тут? Що, не вдасться пізнати людину та сказати чи вона "твоя" до поки не почати жити разом з нею. Серйозні відносини (ті, що ведуть до шлюбу) мають на як мінімум спільне проживання, а не зустріч раз на тиждень "іноді на півдня". Можна, бути хорошим на словах та ідеально підходити одне одному (отримувати емоції та все інше) але життя разом може видатися пеклом .

Щось, звичайно ж, змінюється. Але одне залишається незмінним - жінці потрібен самостійний чоловік. Якщо ж це "чоловік" тільки за статевими ознаками, 
з жіночим вихованням, то тут даруй квіти ітд. 
Нічого не допоможе. Справжній чоловік може бути ніжним, романтичним, 
м'яким і разом з тим суворим і жорстким. Чоловіче - 
воно йде зсередини. Дівчата це відчувають, їх не обдуриш. Коли ти у відносинах - в обох партнерів можуть виникнути додаткові зобов'язання. Для дівчини - 
це питання по господарству (купити-приготувати-прибрати) Для хлопця ... турботи 
з родичами, відвезти - привезти, вкластися фінансово допомогти в чомусь. 
Коли ти недосвідчений у відносинах то думаєш тільки про себе, згадуєш як було 
коли ти був один і намагаєшся скинути всі свої нові турботи під приводом 
"я втомлююся заєбало" та інше. Моя думка це шлях до розриву відносин.
Прикрепления: 4943276.jpg(57.2 Kb)

OlenochkaДата: Субота, 14.07.2018, 11:59 | Пост # 4
Спільне життя (картинки).

Прикрепления: 7786304.jpg(195.7 Kb) · 9131960.jpg(101.6 Kb) · 9508118.jpg(180.3 Kb) · 9339599.jpg(178.7 Kb)

OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 00:11 | Пост # 5
Приємно когось чекати

Прикрепления: 4709372.jpg(85.8 Kb)

OlenochkaДата: Понеділок, 26.11.2018, 21:46 | Пост # 6
Знaете, що таке розчарування? Це жити з коханим хлопцем три роки. Хотіти за нього зaмуж і особливо дітей. А тут він видає фразу: "А вдрyг ти залeтиш ..." - з таким виразом обличчя, що для мене це стало приводом замислитися нaд закінченням цих відносин ...

OlenochkaДата: Неділя, 10.03.2019, 20:01 | Пост # 7
Можна все життя знати один одного, роками зустрічатися і все перевернеться з ніг на голову як тільки ви почнете жити разом. Найважливіше на що звернути увагу-це битовуха. Поки ви зустрічаєтеся і знаєте один одного все життя - її немає. Коли починаєте жити разом - партнер(и) можуть з посмішкою терпіти і мовчати. Як тільки проходить час і терпіти немає сил - ось тут може початися всяка хуйня. Тому і кажу - потрібен випробувальний термін щоб переконатися, що нікому не доводиться терпіти, жити вам по кайфу. В твоєму випадку ти береш кота в мішку.

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Плюси жити разом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::