MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Рух по житті,хоббі та правила. (Дорослішання вплив часу.)
Рух по житті,хоббі та правила.
knopaДата: Середа, 10.02.2016, 21:34 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Люди добрі,особливо до молоді звертаюся...чому Ви забуваєте поступати в житті так,як відчуває серце...?Чому Ви забуваєте що таке Любов...так так Любов...саме те почуття,внаслідок якого ми всі з'явилися на цьому світі...чому Ви є такими крижаними по відношенню до інших...?
Мені здається зараз люди забули що таке щирість,відвертість,доброта,культура,віра в щастя...в цьому зіпсованому світі грошима і владою ніхто не думає над тим,щоб просто залишатися людиною...бути особистістю...ми ж всі такі але чомусь на жаль зараз домінує стереотипність поведінки,думок і принцип стада...куди всі-туди і я...
Ви думаєте,що якщо хизуєтеся своїми досягненнями чи ще гірше успіхами Ваших батьків це підніме вас вище інших...?це смішно і низько....це оцінять лише такі самі як Ви...
Любов...як багато пісень,віршів,кінофільмів,книг присвячено цьому слову...я думаю що це не просто так...творці намагаються донести до нас те,що ніколи не можна забувати про те,що нас змінює...згадайте себе...я думаю в кожного в житті є або була людина,яка змінила Ваше життя...яка надихала Вас...згадайте наскільки все тоді було по-справжньому,скільки кольорів додалося в буденність...і саме ці почуття тягнуть за собою ті риси,які так бракують багатьом на сьогодні:щирість,культура,доброта,взаємодопомога...
я пишаюся тими закоханими,які показують всім приклад того що вона є...що є та ейфорія від кожного погляду,що є незабутні моменти,які забути неможливо...ось воно щастя...ось до чого потрібно прагнути...в житті до всього необхідно ставитися з любов'ю...наповнювати душею...починаючи від любові до себе...а в наслідок я бачу що люди зараз зациклені на грошах...так звичайно,без них на сьогодні нікуди не дінешся...але не треба обмінювати їх на те,що може приносити справжнє щастя...
Як же це прекрасно знати що тебе хтось цінує,любить,береже...це незамінні почуття...це мрія для кожного із нас всередині...любов породжує любов...
Бережіть здоров'я,цінуйте тих хто подарував Вам життя,робіть добро,будьте щирими,мрійте,відкривайте в собі таланти,збагачуйтесь духовно...цінуйте моральні цінності інших людей,допомагайте справжнім друзям,яких тепер мало ну і звичайно любіть і будьте любимим...
Хлопці,пам'ятайте,не той із Вас крутий хто мав багато дівчат і може цим похвалитися...достойний той,хто хоче жити справжніми почуттями і зробить хоча б одну дівчину по-справжньому щасливою...будьте романтиками...це ж не важко...але що може бути краще ніж побачити щасливі очі любимої людини...старайтеся бути особливими...допомагайте,підтримуйте,впевнюйте дівчину,що вона для Вас все в цьому житті...
Дівчата,пам'ятайте,що Ви майбутні матері...бережіть свою гідність,не втрачайте свої жіночні риси характеру,які і роблять Вас такими прекрасними...не думайте що на грошах побудується щастя...Ви зрозумієте що таке щастя коли побачите свою дитину,яка вам буде мило усміхатися...ось про що треба думати...і про що мріяти...
Любов навколо нас...вона готова прийти в життя кожного із нас...просто треба вірити в неї...і тоді вона неодмінно змінить Вас і Ваше життя...
Звичайно мої думки є суб'єктивними...але я знаю як справжні почуття міняють тисячі людей в кращу сторону...
Надіюся прочитавши дане повідомлення кожний задумається над тим,що ніколи не варто розмінювати себе на штучні почуття...яких тепер повно скрізь...багато масок щасливих людей,які самі себе обманюють...заради тих моментів,які підносять тебе вище неба,коли ти просто в невагомості від того,що із тобою відбувається...
Любіть...цінуйте...мрійте...вдосконалюйте себе...
 
OlenkaДата: Вівторок, 16.08.2016, 10:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Хобі - мотаю людям нерви, тобі скільки клубочків?) Чудесно граю на нервах, до речі.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 21.08.2018, 15:25 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4510
Прикріплення: 1924741.jpg (42.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Рух по житті,хоббі та правила. (Дорослішання вплив часу.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом