MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Хочу поділитися з вами своєю пробдемою.хоча відчуваю що бага
Хочу поділитися з вами своєю пробдемою.хоча відчуваю що бага
OlenkaДата: Середа, 30.03.2016, 12:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Хочу поділитися з вами своєю пробдемою.хоча відчуваю що багато хто скаже що це зовсім не проблема і мені дуже пощастило. я навчаюся на 5 курсі і вже заміжняСправа в тому що мій чоловік програміст і заробляє дуже немало. І це розбиває вщенть всі моі феміністичні принципи. Якщо я колись на одну степендію могла місяць тусити в криму (звичайно витрачаєчи не більне 5-8 грн в день) могла сходити з друзями на пиво чи зводити хлопця в кафе то зараз відчуваю у фінансовому плані повне безсилля.спершу я трималася гідноі не дозволяла платити за себе.але моі фінансові доходи -це мягко кажучи крапля в морі...як можна подорожувати з людиною,яка привикла іздитиилише в купе, вечеряти тільки в найдорожчих закладах,бо в інших погана кухня, або розбавлене пиво і д.т. або ж він може купити пляшку якогось напою на який я би заробляла 2 тиждні.коли я влаштуюся на роботу по спеціальності буду заробляти стільки за місязь скільки він - за день... Та й купити собі коктейль за 50 я жму.короч прийшла срака моій аскезі, моій гордості і фемінізму(сорі, проссто накипіло..не знаю як себе далі вести
Раніше думала:закінчу універ -буду вольна як вітер, а зараз- тільки як побільше заробляти(
Анонімно будь ласка
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Хочу поділитися з вами своєю пробдемою.хоча відчуваю що бага
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом