MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » „Хлопець з інтернету запропонував мені зустріч."
„Хлопець з інтернету запропонував мені зустріч."
OlenochkaДата: Субота, 15.06.2019, 11:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Мартина познайомилася через інтернет з хлопцем, який запропонував їй зустрітися. Дівчина повинна погодитися?



Інтернет-знайомства стали звичними, що нікого вже не дивують. Але багато людей відчувають страх перед перенесенням їх на більш високий рівень, тобто перед зустріччю в реальному світі. Така проблема в Мартини, який вирішив написати до нас листа.

Цитата
Привіт, мене звуть Мартина і мені 16 років. Два місяці я знайома з хлопцем, на якого натрапила в Інтернеті і все нормально, але він недавно запропонував мені зустріч і я трохи боюся. Він з іншого міста, нас розділяє якісь 30 кілометрів. Хлопець на рік старший і у нього ще немає машини, тому залишається варіант проїзду на поїзді. Відразу запропонував, щоб я приїхала до нього і, перш ніж я подумала, то я погодилася. Тепер, коли я думаю про це, я не знаю, чи правильно я вчинила, тому що я повинна поїхати в чуже місто і зустрічатися з ним? З іншого боку, я теж не хочу показувати йому, Де я живу, тому що я його не знаю.

Я боюся цієї зустрічі. Вже незважаючи на те, яка вона буде, і якщо у нас буде про що говорити, не знаю, що я зроблю як він буде іншим, ніж показує.

Я знаю, що зустріч повинна відбутися в громадському місці, але у мене є 1000 дурних думок про те, що, наприклад він може слідувати за мною, коли я йду на вокзал, або наприклад, він буде проводжати мене, і насправді буде направляти мене зовсім в інше місце ... якісь поради, хто вже таке проходив, і може щось мені порадити?".

Прикріплення: 3384665.jpg (83.5 Kb) · 6180949.jpg (42.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 03.02.2020, 10:54 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Зустріч то завжди добре
 
OlenochkaДата: Субота, 04.04.2020, 12:25 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Цитата
На сайтах знайомства частіше сидять аферисти, тому я би побоювалась знаходити собі там другу половинку
 
OlenochkaДата: Субота, 17.10.2020, 12:40 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Познайомилася з хлопцем в інтернеті. Вже 4 дні спілкуємося. Він класний і дуже мені подобається. Я йому теж подобаюся бо по його словах я красива, як богиня. Він постійно засипає мене компліментами і смайликами з сердечками. Але чи може бути таке що насправді він не такий милий і чудовий, а просто хоче мене трахнути? Анон .
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.10.2020, 20:17 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Ми заходимо сюди кожен вечір. Сідаємо, включаємо комп'ютер і починаємо своє друге життя, окремо від реального. Хтось когось чекає, гортає фотографії, читає старі записки. Хтось просто згладжує свій час серед численних значків "онлайн". Але так чи інакше, ми проводимо тут, не маленький уривок життя. Ми змушуємо себе знову і знову відкривати цю вкладку, і напевно пора б вже зупинитися, але щось тримає нас. Або просто хтось.
Чому ви тут???
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » „Хлопець з інтернету запропонував мені зустріч."
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом