MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » „Хлопець з інтернету запропонував мені зустріч."
„Хлопець з інтернету запропонував мені зустріч."
OlenochkaДата: Субота, 15.06.2019, 11:15 | Пост # 1
Постів: 3304
Мартина познайомилася через інтернет з хлопцем, який запропонував їй зустрітися. Дівчина повинна погодитися?

Інтернет-знайомства стали звичними, що нікого вже не дивують. Але багато людей відчувають страх перед перенесенням їх на більш високий рівень, тобто перед зустріччю в реальному світі. Така проблема в Мартини, який вирішив написати до нас листа.

Цитата
Привіт, мене звуть Мартина і мені 16 років. Два місяці я знайома з хлопцем, на якого натрапила в Інтернеті і все нормально, але він недавно запропонував мені зустріч і я трохи боюся. Він з іншого міста, нас розділяє якісь 30 кілометрів. Хлопець на рік старший і у нього ще немає машини, тому залишається варіант проїзду на поїзді. Відразу запропонував, щоб я приїхала до нього і, перш ніж я подумала, то я погодилася. Тепер, коли я думаю про це, я не знаю, чи правильно я вчинила, тому що я повинна поїхати в чуже місто і зустрічатися з ним? З іншого боку, я теж не хочу показувати йому, Де я живу, тому що я його не знаю.

Я боюся цієї зустрічі. Вже незважаючи на те, яка вона буде, і якщо у нас буде про що говорити, не знаю, що я зроблю як він буде іншим, ніж показує.

Я знаю, що зустріч повинна відбутися в громадському місці, але у мене є 1000 дурних думок про те, що, наприклад він може слідувати за мною, коли я йду на вокзал, або наприклад, він буде проводжати мене, і насправді буде направляти мене зовсім в інше місце ... якісь поради, хто вже таке проходив, і може щось мені порадити?".

Прикрепления: 3384665.jpg(83.5 Kb) · 6180949.jpg(42.2 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » „Хлопець з інтернету запропонував мені зустріч."
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::