MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як подолати сором'язливість?
Як подолати сором'язливість?
OlenochkaДата: Субота, 06.07.2019, 11:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Ви скромні? Розмова з кимось підвищує серцебиття? Подивіться, як це виправити!

Бути скромною, це недолік чи перевага? Залежить від того, як на це дивитися. Сором'язливі дівчата часто сприймаються як милі і солодкі, але з іншого боку, іноді їм може бути важко, тому що наприклад, не вистачає сміливості підійти до когось, або сказати щось прямо.



Впевненість у собі є чимось хорошим. Ми знаємо, чого хочемо, ми говоримо про все без перешкод. Однак занадто велика впевненість може бути руйнівною. Найкраще знайти золоту середину.

Отже, як подолати сором'язливість?

По-перше: потрібно вміти зробити перший крок! Ви можете почати зі слів до випадкової людини на вулиці. „Вибачте, котра година?", "Як я можу дійти до ринку? Може, ти хочеш мене туди відвести?".

По-друге: Практика! Бачиш хлопця або дівчину, що читає книгу? Заговори з нею. "Привіт, що читаєш? Рекомендуєш мені цю книгу?". Можна навіть просто почати розмову з кимось незнайомим. Ти боїшся? Насправді існує невелика ймовірність того, що ви знову зустрінете цю людину. Можете за це отримати багато, тому що таким чином легко зав'язати цінні знайомства. Якщо Тобі буде легше, попроси подругу або друга про допомогу. Удвох Вам буде веселіше, а якщо щось піде не так, завжди можна посміятися, зачіпаючи людей на вулиці.

По-третє: Постарайтеся бути більш відкритою для людей, яких ви вже знаєте. Хіба, якщо краще йде з незнайомими людьми – див. пункт вище. Немає нічого складного в розмові з коліжанкою з класу, навіть про домашнє завдання, але чим більше разів ви це зробите, тим більше досвіду. Перш за все, не дозволяйте кєруватися нав'язливим думкам, що хтось висміює вас. Завжди можна знайти когось неприємного, це люди. Не можна, брати на себе. Доведіть собі і іншим, що ти зможеш!


А ви як справляєтеся із сором'язливістю? Напишіть в коментарях!

Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 8140672.jpg (83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 23.07.2019, 21:35 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Як будь-яка фобія перемагається - подоланням! Боїшся висоти-заберися на дах, боїшся битися - займися боксом, боїшся дівчат - спілкуйся з ними через "не можу". І з часом ти вже на автоматі будеш затягувати їх в свої мережі, і спілкуватися і сексом займатися) І все буде в задоволення.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 13.08.2019, 23:01 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Цитата
Раджу прочитати
 
OlenochkaДата: Середа, 25.09.2019, 21:33 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Зазвичай, це показує що людина скромна
 
OlenochkaДата: Субота, 28.09.2019, 14:00 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Сором"язливість це чудово
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.09.2019, 15:21 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Ніби, не в моді вже сором"язливість
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Як подолати сором'язливість?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом