MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Купую дешеві черевики, які, є низької якості
Купую дешеві черевики, які, є низької якості
OlenochkaДата: Вівторок, 22.10.2019, 21:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Дешевше не завжди означає краще. На власній шкурі переконалася про це наша читачка, Оля.

Більшість з нас не любить переплачувати. Ми шукаємо розпродажі, користуємося нагодою і робимо все, щоб покупити і не витрачати баггато. Немає нічого поганого в цьому, поки ми не купуємо речі поганої якості. Такі речі швидше ламаються, нам необхідно швидко купити нову, нерідко дорожче. В замкнуте коло потрапила наша читачка, Оля. Прочитайте її лист.

Цитата
,Привіт , привіт, я Оля. У мене є проблема. Може Вам це здасться дурним, але для мене дійсно серйозна, тому прошу, щоб ви додали на сайт мій лист, бо, можливо, отримаю якісь поради.

Справа в тому, що я нав'язливо купую взуття в дешевих магазинах, а потім шкодую про це. Вони дуже красиві на вигляд, і зовсім не такі дорогі, але на жаль, швидко ламаються. Є ще дещо. Це досить соромно, але потіють в них ноги. Я завжди думала, що це моя проблема, але останнім часом я купила кілька більш дорогих туфель, і в них у мене ноги не потіють. Я зрозуміла, що від дешевого взуття з Китаю, але незважаючи на це, я все одно не змогла стриматися останнім часом і купила ще пару туфель. Найгірше те, що в Інтернеті вони виглядали чудово, але Наживо набагато гірше. Коштували стільки, що не варто було б їх називати, тому що транспортні витрати набагато перевершували значення цих черевиків. Ну, загалом, вони схожі на ті мої, на які я шкодую гроші, але тим не менш, я відчуваю себе погано в них, тому що вони потовщують мої ікри, і я думаю, що вони були дешевими. Крім того, потіють в них ноги. Більше не купувати це дешеве лайно??? Як їх бачу, то не можу втриматися, а мені шкода грошей на туфлі які коштують дорого.
Прикріплення: 5599280.jpg (83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.10.2019, 17:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Цитата
А як ви робите?
 
 
OlenochkaДата: Неділя, 27.10.2019, 11:28 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4504
Цитата
А що до розпродажей?

 
OlenochkaДата: Четвер, 07.11.2019, 00:23 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4504
Цитата
Інколи, і дешеве носиться не погано
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.11.2019, 02:09 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4504
Всім іноді важко порадити з куплянням речей, які не є потрібними
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.11.2019, 22:42 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4504
Є різні бутіки, в яких можна купити, по не погані знижці
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.11.2019, 22:32 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4504
Цитата
Їх дійсно багато в магазинах, і під час їх проведення ви можете придбати справжні дорогоцінні камені! Дуже часто можна знайти щось недороге після сезону, але і під час нього бувають знижки (наприклад, коли були останні штуки даної моделі). У зв'язку з цим, можна купити пристойне щось! Коли ви відвідуєте магазини, завжди прямуйте до вішалок зі знижкою і шукайте, і ви обов'язково знайдете щось особливе. Пам'ятайте при цьому, щоб не обманюватися і не дивитися надто сильно попередню ціну, тому що продавці могли навмисно завищувати, щоб зробити продаж більш привабливим.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Купую дешеві черевики, які, є низької якості
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом