MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Погані звички
Погані звички
OlenochkaДата: Неділя, 24.01.2021, 16:32 | Сообщение # 1
Постів: 4125
Привіт, хотілось би поділитися своїми думками про найбільш відразливі чоловічі звички, а точніше про одну, котра бісить аж до тремтячки просто. Скажіть, невже вас не вчили в дитинстві не сьорбати гарячими напоями і їжею?? Ну що це таке взагалі?? На роботі, як тільки зайдеш в кухню, так з усіх боків ці мерзотні звуки. Колега жере мівіну, так звуки такі, ніби якась земноводна тварюка висмоктує звідкись слиз. Якщо є що-небудь, що просто відіб'є інтерес навіть до найбільш симпатичного в сексуального хлопця, так це ось ці бридкі хльобки. Буду вдячна якщо опублікуєте. Плюсаніть, якщо вас теж таке вибішує і я не одна така. Я розумію, що тут мають бути історії про секс, але бляха, який в жопу секс, якщо у тебе манери, як у колгоспного тракториста

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Погані звички
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом