MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Погані звички
Погані звички
OlenochkaДата: Неділя, 24.01.2021, 16:32 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Привіт, хотілось би поділитися своїми думками про найбільш відразливі чоловічі звички, а точніше про одну, котра бісить аж до тремтячки просто. Скажіть, невже вас не вчили в дитинстві не сьорбати гарячими напоями і їжею?? Ну що це таке взагалі?? На роботі, як тільки зайдеш в кухню, так з усіх боків ці мерзотні звуки. Колега жере мівіну, так звуки такі, ніби якась земноводна тварюка висмоктує звідкись слиз. Якщо є що-небудь, що просто відіб'є інтерес навіть до найбільш симпатичного в сексуального хлопця, так це ось ці бридкі хльобки. Буду вдячна якщо опублікуєте. Плюсаніть, якщо вас теж таке вибішує і я не одна така. Я розумію, що тут мають бути історії про секс, але бляха, який в жопу секс, якщо у тебе манери, як у колгоспного тракториста
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Погані звички
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом