MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » дівчатам на замітку))
дівчатам на замітку))
girlorgДата: Неділя, 13.01.2013, 20:38 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
дівчатам на замітку))

ось що я вам скажу, дорогенькі. істина, перевірена часом: чоловік має любити вас сильніше, ніж ви його, тоді все складеться так, як треба!!!
 
girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 14:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Дружба - так само як і любов, найсильніше почуття, яке об'єднує серця. У наш час знайти друзів дуже складно, а може бути легко, просто у нас занадто багато вимог до потенційного одному. Або ж наші думки просто зайняті чимось більш приземленим. А може бути, друзів шукати і не треба, вони самі знайдуться, коли вам знадобиться чиясь допомога. Згадайте, коли вам потрібна чиясь допомога, хто вам допоміг? Ні, не сумки донести до квартири, і не фінансову допомогу надав, а щось більш масштабне, що має для вас величезне значення. І чи можна назвати його другом?
Допомога одного не повинна бути матерією, вона повинна бути духовною. Адже дружба - це не матерія, а почуття. Наші фізичні потреби в допомозі є всього лише дрібницею в житті, але при цьому вони грають для нас величезне значення, тому що ми їм приділяємо надто багато уваги. Моральні чи духовні потреби - ось що важливо, якщо людина знаходиться в нерівновазі з самим собою, зі своїм внутрішнім світом, знаходиться в депресивному стані, то ніяка фізична або матеріальна допомога не буде корисною.
 
OlenkaДата: Пятниця, 06.02.2015, 17:13 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
ДІВЧАТАМ.

На даний момент, дівчата, на що ви стали схожі ? В стадо овець які цілодобово пропадають в соціальних мережах, курять цигарки, п'ють алкоголь. Ви вже втратили свою цнотливість в 14років. Губите свою молодість, а потім жалієте, що не можете мати дітей. Одумайтесь, перестаньте пити алкоголь, палити , будьте вірні своєму хлопцю. Розвивайтесь, вчіться! Ось що потрібно, а не шалавити по клубам щоб найти собі "принца". Адже найкраще місце для дівчини — це сім'я, і її зобов'язання полягає в тому, щоб дати дітей своєму чоловіку і країні, дітей, а не інвалідів, які зможуть продовжити лінію поколінь. Дівчина — вчитель молодості, і тому будує основи майбутнього. Якщо сім'я — джерело сили нації, то дівчина — її ядро і центр. Для дівчини, яка хоче мати нормальне життя та хорошого чоловіка, найкраще місце лежить в заміжжі, сім'ї і материнстві. В цьому полягає її покликання. Жодному нормальному хлопцю не потрібна "Мадам" яка блукає по клубам від одної ширінки до іншої!!!
 
OlenkaДата: Неділя, 08.02.2015, 14:48 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
ДІВЧАТАМ.

На даний момент, дівчата, на що ви стали схожі ? В стадо овець які цілодобово пропадають в соціальних мережах, курять цигарки, п'ють алкоголь. Ви вже втратили свою цнотливість в 14років. Губите свою молодість, а потім жалієте, що не можете мати дітей. Одумайтесь, перестаньте пити алкоголь, палити , будьте вірні своєму хлопцю. Розвивайтесь, вчіться! Ось що потрібно, а не шалавити по клубам щоб найти собі "принца". Адже найкраще місце для дівчини — це сім'я, і її зобов'язання полягає в тому, щоб дати дітей своєму чоловіку і країні, дітей, а не інвалідів, які зможуть продовжити лінію поколінь. Дівчина — вчитель молодості, і тому будує основи майбутнього. Якщо сім'я — джерело сили нації, то дівчина — її ядро і центр. Для дівчини, яка хоче мати нормальне життя та хорошого чоловіка, найкраще місце лежить в заміжжі, сім'ї і материнстві. В цьому полягає її покликання. Жодному нормальному хлопцю не потрібна "Мадам" яка блукає по клубам від одної ширінки до іншої!!!
 
OlenkaДата: Середа, 25.02.2015, 22:14 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Дівчина - це корисна річ в хаті(ні, я не егоїст, просто
на даний момент розглядаю дівчину в плані
функціональності). От коли жив вдома, то завжди в
хаті прибрано, одяг чистий, завжди ситий, тому що
мама наварила, поприбирала, постірала. А зараз в
гуртожитку і це не тільки в мене, але й в більшості
хлопців срач в кімнаті, якщо кінчилась їда яку
передали з дому то вічно голодні і т.д. А от завести
собі дівчину, яка завжди нагодує, пригріє тай ще не
потрібно десь лазити чи на п"янках, чи взагалі
сильно напрягатися, щоб мати регулярний секс хоча
це не головне, головне, щоб вміла готувати і любила
це діло) Сам пересвідчився на собі, що шлях до
серця чоловіка лежить через його шлунок. Але
багато гламурних чік, картоплю не вміють почистити,
не варто вже й казати про те, щоб її пожарити,
більшість хлопців готують краще і вправніше, ніж
дівчата. Милі дами, якщо вам подобається хлопець,
просто нагодуйте його, це вам +100500 бонусних
очків накапає. Просто якщо дівчина вдома взмозі
створити затишок це практично безцінно і це
мотивує хлопця якнайшвидше вбити дракона, спасти
світ, врятувати людство від епідемії, дістати зірку з
неба, щоб повернутись назад в це місце.Дівчина - це корисна річ в хаті(ні, я не егоїст, просто
на даний момент розглядаю дівчину в плані
функціональності). От коли жив вдома, то завжди в
хаті прибрано, одяг чистий, завжди ситий, тому що
мама наварила, поприбирала, постірала. А зараз в
гуртожитку і це не тільки в мене, але й в більшості
хлопців срач в кімнаті, якщо кінчилась їда яку
передали з дому то вічно голодні і т.д. А от завести
собі дівчину, яка завжди нагодує, пригріє тай ще не
потрібно десь лазити чи на п"янках, чи взагалі
сильно напрягатися, щоб мати регулярний секс хоча
це не головне, головне, щоб вміла готувати і любила
це діло) Сам пересвідчився на собі, що шлях до
серця чоловіка лежить через його шлунок. Але
багато гламурних чік, картоплю не вміють почистити,
не варто вже й казати про те, щоб її пожарити,
більшість хлопців готують краще і вправніше, ніж
дівчата. Милі дами, якщо вам подобається хлопець,
просто нагодуйте його, це вам +100500 бонусних
очків накапає. Просто якщо дівчина вдома взмозі
створити затишок це практично безцінно і це
мотивує хлопця якнайшвидше вбити дракона, спасти
світ, врятувати людство від епідемії, дістати зірку з
неба, щоб повернутись назад в це місце.
 
OlenkaДата: Середа, 25.03.2015, 11:51 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Народ, трахайтесь, відривайтесь на повну в ці студентські роки, бо ці роки це наша молодість, потім такого небуде, багато народу соромляться цього, ну як попередній пост з мінєтом, що там взагалі такого??)Це природньо)Не соромтесь зараз, бо потім буде вже пізно, в жопу сором, ми студенти і ми дурні!)нам пофіг має бути більше, ніж більшості людей взагалі, бо ми молоді)так що народ, трахайтесь!)
 
OlenkaДата: Неділя, 06.11.2016, 04:48 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Мечтайте о том, чтобы стать личностью, а не о том, чтобы подселиться к мужчине, надеть кольцо и стирать его носки.
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » дівчатам на замітку))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом