MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Хлопцiв цiкавлять тiльки цицьки? (сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,с іськи,сісь)
Хлопцiв цiкавлять тiльки цицьки?
girlorgДата: Вівторок, 03.09.2013, 19:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Бокс,футбол,сраки,борщ,котлєтки,пишні губи,довгі ноги,гарні очі.
Ну да,і сіськи,сіськи,сіськи,
 
girlorgДата: Неділя, 09.11.2014, 16:12 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Чому ж хлопцям так подобаються цицьки?1. Тому що у хлопців їх нема, а тому нове завжди розглядають із цікавістю. 
2. Цицьки неодмінна частина тіла будь-якої жінки.
3. Бо такі ми. хлопці вже по природі.
4. Тому що згодом, коли у вас будуть діти, саме ваша жінка буде годувати ними дітей.
5. Тому що в дитинстві не доїли, і тепер бажають продовжити
Одним подобаються жінки, які мають великі цицьки, іншим, хто має малі. Це вже не вгадаєш, але все ж.Великі цицьки є великі. Як обнімаєш дівчину, то є до чого притулитися та і холодно не буде.А у кого цицьки менші, то самі розумієте, що можна змерзнути. Більшість хлопців при знайомстві із дівчатами із дівчатами звертають увагу на цицьки. Є така думка, звідки ж вони починають оценяти представницю прекрасної статі.А все просто – звідки захочуть.  У найближчих статтях на блозі я розповім, що подобається хлопцям у дівчат і повірте це не тільки цицьки, а інші штучки. До речі, є такі чайники, які не вміють визначати розмір грудей своєї пасії, а треба би то знати. Мало які подарунки прийдеться вам робити.Так от:1. Розмір «A». Тут нема що говорити, їх взагалі нема як таких. 
2. Розмір «B». Цицьки є, але в темряві їх важко намацати. 
3. Розмір «C». Цицьки помітно і то добре. 
4. Розмір «D». З такими розмірами можна вже йти у Playboy. 
5. Розмір «DD». Оце вже достойні груди, і якщо на пляжі біля якоїсь із таких дівчат багато чоловіків, то самі розумієте чому 
6. Розмір «E». Переважно вони силіконові.
7-8. Розмір «F і G». Теж силіконові, але ще більші, ніж «E»
9. Розмір «H». В народі їх ще називають авіабомби.Звісно, що деякі варіанти я говорив з гумором, тому я думаю, що ніхто ображатися буде.Насамкінець, додам, що не у грудях щастя, хто їх має більші, хто менші, головне це кохання. Комусь подобається одна дівчина, комусь інша.Всі люди різні і по своєму файні. http://vorobus.com/2011/03/chomu-hloptsyam-tak-podobayutsya-tsytsky.html
 
girlorgДата: Субота, 22.11.2014, 15:30 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
 
OlenkaДата: Понеділок, 06.03.2017, 10:24 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Чоловіки, можна вам задати питання? Чому вам так подобаються СІСЬКИ? У чому їх принадність і привабливість? Я б створила опитування, але навіть не знаю варіанти! Відповідь, що "в дитинстві мамка грудьми годувала і це на підсвідомому рівні залишилося" не годиться-адже нас усіх (майже) так годували, але тим не менше, тільки у чоловічої частини населення таке здвиг на цій частині тіла
 
OlenkaДата: Понеділок, 06.03.2017, 10:24 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Чергова стереотипна думка...
Подобаються не сіськи, а красиві груди, причому так само як талія, бедра, плечі, шия, підборіддя, губи, носик, очі, волосся...маса всього... Тому, що ви прекрасні ☺
 
OlenkaДата: Понеділок, 06.03.2017, 10:24 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Це скоріше, на рівні цікавості. Якби дівчата ходили постійно з рукавичками на руках, але з оголеними грудьми, руки цікавили більше б чим груди. Нам цікаво те, що менш доступне. Наприклад, візьмемо жінок з африканських племен, там груди виконують тільки свої функціональні обов'язки, і аж ніяк не захопленням з боку чоловіків.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.05.2018, 09:16 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4514
Неодноразово помічав таку ситуацію: по вулиці щвидко йде дівчина, груди її аж підскакують і вона періодично опускає погляд на свої груди. Запитання до дівчат. Дівчата, вам теж подобається дивитися як колишуться ваші груди?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 06.08.2018, 09:22 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4514
Зустрічаюсь з хлопцем 4 місяця, нікого до нього в серйозних стосунках немала( незаймана) . Він намікає на секс, каже що любить і не лише після тоого, щоб не переживала. Я боюсь щоб так не вийшло, а ще більше соромлюсь , що майже нема грудей(0 розмір). Хлопці для вас важливо розмір грудей? (але є 
жопа)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 09.11.2018, 22:31 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4514
Нещодавно перетнулися з дівчиною, яку знаю досить давно, але спілкувалися завжди чисто по-дружньому, підкочувати до неї мені не хотілося. Але тут, за останні місяці вона трохи погладшала, причому таке відчуття, що все пішло в цицьки і попу. Коли йшли з нею по вулиці, я постійно відставав, щоб помилуватися на її поліпшену соковиту попку і ніжки. Жах як хотілося всю цю красу пом'яти і потискати. Дівчата, забийте на дурні дієти! Відрощувати нормальні цицьки і попи, радуйте себе і оточуючих!

Тільки жопа і цицьки наливаються? Хммм, а пузяка не росте? Мабуть, відьма
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Хлопцiв цiкавлять тiльки цицьки? (сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,сіськи,с іськи,сісь)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом