MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Обнімати дівчину по дружньому табу чи ні?*
Обнімати дівчину по дружньому табу чи ні?*
girlorgДата: Середа, 16.10.2013, 21:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Обнімати дівчину по дружньому табу чи ні?*
 
fascistaДата: Вівторок, 10.06.2014, 22:18 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3
як на мене, норм, якщо обоє не проти, то в цьому нічого поганого немає.
 
girlorgДата: Неділя, 09.11.2014, 16:19 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Буває ж так, у дружбі між хлопцем і дівчиною, що рівень дружби вже пройдений, а рівень стосунків не початий. До дружньої розмови додаються обійми і краплі ласки та ніжності... До зустрічі кожного ранку слова " Я за тобою скучав" і поцілунок, поцілунок тоді коли Вам хочеться, а не тоді коли ви вітаєтесь чи прощаєтесь. Ти нервуєшся коли він до когось пристає, ти розумієш що він всього лиш дурачиться, але ти всерівно злишся! І тільки коли він звертає на тебе увагу, починає тебе обнімати, ти псіхуєш махаєш руками і в пориві злісті кричиш"забери руки не трогай мене!" В такі моменти ти готова його прибити, але одна його посмішка з поглядом"не ревнуй" тебе переконує незлитись, але ти стараєшся до останього."та перестань, маленька...! чого ти злишся? Ти моя дурочка ти ж знаєш шо я тебе люблю!!! ти для мене особлива!"Після таких слів ти забуваєш про все, забуваєш чого ти злилась...
Ти можеш йому дзвонити 5 раз на день, і казати що любиш, що скучила безмежно.Хоча бачились 5 годин тому. Ти не стидаєшся його обійняти коли тобі цього хочеться... Ти весь час на нього злишся тільки тому що коли він вибачається він цілує тебе і робить це з такою ніжністю, що ти ледь тримаєш себе в руках!
Ти його можеш до всіх ревнувати, але тільки не до однієї людини.Ти сприймаєш нормально його залицяння і його почуття. До його дівчини. Ти навіть і незлижся на нього, бо в нього є та до якої він торкається, яку цілує, і каже що теж за нею сильно скучив!
Ти знаєш на 200% що він тебе більше любить за неї, що він тобі дзвонить коли він на роботі і в нього появляється вільна хвилинка, коли він п'яний, чи коли йому погано! Він може тобі подзвонити серед ночі і сказати "що скучив" і покласти трбку. Він може при своїх друзях в трубку тобі кричати що "тебе любить" і йому всерівно, бо він тебе любить.. Але от на рівень стосунків Вам слабо перейти!
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Обнімати дівчину по дружньому табу чи ні?*
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом