MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сварки з подружками
Сварки з подружками
girlorgДата: Пятниця, 13.06.2014, 14:35 | Пост # 1
Постів: 1723
Блін я посварилась з найкращою подругою десь 2 тижні тому і гуляла з іншою подругою але зараз хочу піти гуляти з тою з якою посварилась але незнаю як її покликати тому шо вона гуляє теж з іншими дівчатами! Як мені її покликати шоб вона не подумала шо я її використовою??Якщо ти скучила за нею, то так і скажи. Це дуже мило і не думаю, що вона сприйме це за спробу маніпулювати собою. Для початку напиши їй або подзвони. Краще, звісно, телефоном, але через контакт морально легше буде з нею побалакати. Поясни, що не хочеш сваритись, вибачись за дурниці і скажи, що хочеш її побачити, бо скучила.
Причому там інші дівчата. Ви можете собі гуляти час від часу в різних компаніях, але ніхто вам не замінить одна одну

OlenkaДата: Субота, 25.02.2017, 22:49 | Пост # 2
Постів: 3293
Фу...яке ти пишеш.
Мені соромно за тебе......
Не переживай я тебе не ображатиму та не скажу яка ти погана. Заради всього приємного що було між нами. Я не ти...
Щасти тобі у пошуку нового друга! Ти заслуговуєш на когось хорошого

А ну і звісно:) дякую за ці роки поки ми дружимо ....не все було завжди так погано
І не триатиму на тебе зла можеш бути спокійна.

Ой що ти ту таке виписуєш мені.
Що в якусь смереку вдарилась чи що.

Ок я чмо:) чесно кажучи мені байдуже бо я знаю хто я.
О приємно чути:)
Обожнюю такі моменти тоді відкриваю для себе закриті сторони.

Я не можу думати я безголовий:) ну скотина ще....і тупий не забувай про це. Мені противопоказано думати....

А що ти знаєш про гроші? Ти ще жодного разу не працювала на роботі!? Я радий що у тебе немає таких проблем як у мене. Не у всім так пощастило:)

Люди ростуть розвиваються...якщо ти на даному етапі не маєш спільних інтересів зі мною це не означає що я поганий друг. Просто зараз наші буденні речі не такі як були колись і очікувати що так буде теж не варто. Можливо,ти колись будеш в схожій ситуації але буде круто якщо твої друзі тебе підтримають. А не як мій друг скаже що я думаю тільки про гроші.
Мені чесно кажучи байдуже те що ти зараз написала мені відомо було що ти думаєш. Я не звертаю уваги....та не буду опускатися до твого рівня. А ти вже геть поводишся не як дівчина....

Почни нарешті бути дівчиною.

OlenochkaДата: Понеділок, 22.01.2018, 18:17 | Пост # 3
Постів: 1285
Цитата
С самого детства нас приучают к конкуренции. Они думают, что это послужит отличной мотивацией для саморазвития. Но не учитывают, что таким образом развивают в нас кучу отвратительных вещей, как :

- чрезмерная критичность к другим
- неспособность радоваться успехам близких людей
- социальная тревожность
- боязнь сделать что-то не так
- боязнь чужого мнения
- отчужденность
- боязнь попросить помощи
- боязнь предложить свою помощь
- сравнивание себя с другими
- внутренний сексизм

И это лишь малый список последствий навязанного нам нездорового желания быть лучше, чем кто-то.

У меня близкая подруга. Мы дружили буквально с самого рождения. Но моя семья постоянно сравнивала меня с ней. как правило, не в мою пользу. Такое ощущение, что она была во всем лучше меня. По крайней мере, мне так говорили. Она целеустремленная, старательная, худенькая и тд.
Знаешь, что самое забавное? Ее родители так же сравнивали ее со мной. Только тут уже я была самой лучшей и талантливой.
Это было бы смешно, если бы не было так печально.
Сейчас мы совсем не общаемся. Из-за этой дурацкой бесконечной конкуренции. Выдохлись. И она, и я.
Но дружбу уже не вернуть, слишком много воды утекло.

Не сравнивай себя с другими. Никогда. Мы все разные, у нас разные цели, стремления, желания, приоритеты. Мы все чертовски разные. И это прекрасно.
Живи своей жизнью, достигай того, чего сам_а хочешь, но не для того, чтобы быть лучше кого-то. Тогда ты заметишь, насколько проще и приятнее стало жить.

Помни: мы - союзники, не соперники.

Прикрепления: 6435894.jpg(63.4 Kb) · 2416618.jpg(86.2 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сварки з подружками
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::