MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сварки з подружками
Сварки з подружками
girlorgДата: Пятниця, 13.06.2014, 14:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Блін я посварилась з найкращою подругою десь 2 тижні тому і гуляла з іншою подругою але зараз хочу піти гуляти з тою з якою посварилась але незнаю як її покликати тому шо вона гуляє теж з іншими дівчатами! Як мені її покликати шоб вона не подумала шо я її використовою??Якщо ти скучила за нею, то так і скажи. Це дуже мило і не думаю, що вона сприйме це за спробу маніпулювати собою. Для початку напиши їй або подзвони. Краще, звісно, телефоном, але через контакт морально легше буде з нею побалакати. Поясни, що не хочеш сваритись, вибачись за дурниці і скажи, що хочеш її побачити, бо скучила.
Причому там інші дівчата. Ви можете собі гуляти час від часу в різних компаніях, але ніхто вам не замінить одна одну
 
OlenkaДата: Субота, 25.02.2017, 22:49 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Фу...яке ти пишеш.
Мені соромно за тебе......
Не переживай я тебе не ображатиму та не скажу яка ти погана. Заради всього приємного що було між нами. Я не ти...
Щасти тобі у пошуку нового друга! Ти заслуговуєш на когось хорошого

А ну і звісно:) дякую за ці роки поки ми дружимо ....не все було завжди так погано
І не триатиму на тебе зла можеш бути спокійна.


************

Ой що ти ту таке виписуєш мені.
Що в якусь смереку вдарилась чи що.

Ок я чмо:) чесно кажучи мені байдуже бо я знаю хто я.
О приємно чути:)
Обожнюю такі моменти тоді відкриваю для себе закриті сторони.

Я не можу думати я безголовий:) ну скотина ще....і тупий не забувай про це. Мені противопоказано думати....

А що ти знаєш про гроші? Ти ще жодного разу не працювала на роботі!? Я радий що у тебе немає таких проблем як у мене. Не у всім так пощастило:)

Люди ростуть розвиваються...якщо ти на даному етапі не маєш спільних інтересів зі мною це не означає що я поганий друг. Просто зараз наші буденні речі не такі як були колись і очікувати що так буде теж не варто. Можливо,ти колись будеш в схожій ситуації але буде круто якщо твої друзі тебе підтримають. А не як мій друг скаже що я думаю тільки про гроші.
Мені чесно кажучи байдуже те що ти зараз написала мені відомо було що ти думаєш. Я не звертаю уваги....та не буду опускатися до твого рівня. А ти вже геть поводишся не як дівчина....

Почни нарешті бути дівчиною.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 22.01.2018, 18:17 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4510
Цитата
С самого детства нас приучают к конкуренции. Они думают, что это послужит отличной мотивацией для саморазвития. Но не учитывают, что таким образом развивают в нас кучу отвратительных вещей, как :

- чрезмерная критичность к другим
- неспособность радоваться успехам близких людей
- социальная тревожность
- боязнь сделать что-то не так
- боязнь чужого мнения
- отчужденность
- боязнь попросить помощи
- боязнь предложить свою помощь
- сравнивание себя с другими
- внутренний сексизм

И это лишь малый список последствий навязанного нам нездорового желания быть лучше, чем кто-то.

У меня близкая подруга. Мы дружили буквально с самого рождения. Но моя семья постоянно сравнивала меня с ней. как правило, не в мою пользу. Такое ощущение, что она была во всем лучше меня. По крайней мере, мне так говорили. Она целеустремленная, старательная, худенькая и тд.
Знаешь, что самое забавное? Ее родители так же сравнивали ее со мной. Только тут уже я была самой лучшей и талантливой.
Это было бы смешно, если бы не было так печально.
Сейчас мы совсем не общаемся. Из-за этой дурацкой бесконечной конкуренции. Выдохлись. И она, и я.
Но дружбу уже не вернуть, слишком много воды утекло.

Не сравнивай себя с другими. Никогда. Мы все разные, у нас разные цели, стремления, желания, приоритеты. Мы все чертовски разные. И это прекрасно.
Живи своей жизнью, достигай того, чего сам_а хочешь, но не для того, чтобы быть лучше кого-то. Тогда ты заметишь, насколько проще и приятнее стало жить.

Помни: мы - союзники, не соперники.


Прикріплення: 6435894.jpg (63.4 Kb) · 2416618.jpg (86.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.07.2018, 20:51 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4510
Як перестати ревнувати подругу до її хлопця?



1) Чесно визнати перед собою, що хлопець для подруги став важливішим за вас, набагато.
2) Засмутитися через трашну несправедливість того, що ви до неї емоційно прив'язані набагато сильніше, а ніж вона до вас.
3) Відчути з цього приводу самотність, покинутість, несправедливість, гнів, сум або що завгодно - що з емоцій виникає, то і переживайте.
4) Пережиті емоції допоможуть вам трохи примиритися з ситуацією, але ви все одно будете відчувати прихильність до неї, ревнощі і порожнечу на тому місці, де раніше були ваші стосунки.
5) Підлатати по можливості цю порожнечу, наповнивши життя враженнями - спілкуванням з іншими людьми, цікавими захопленнями, роботою, спортом, творчістю, подорожами - тим, що вам подобається.
6) Повторюючи пункти 1-5, поступово знижуйте значимість подруги до того рівня, поки вам не стане комфортно з нею спілкуватися.
Прикріплення: 8393630.jpg (17.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 27.12.2020, 01:04 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4510
А чого люди сваряться? Бо когось щось не влаштовує. Не рідні душі...
Або, хтось когось за@обує і не комфортненько з цією людино.
 
OlenochkaДата: Неділя, 27.12.2020, 01:05 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4510
А чого люди сваряться? Бо когось щось не влаштовує. Не рідні душі...
Або, хтось когось за@обує і не комфортненько з цією людино.
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Сварки з подружками
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом