MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Чому ж усі хлопці впевнені ,що дружби між хлопцем і дівчиною
Чому ж усі хлопці впевнені ,що дружби між хлопцем і дівчиною
girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 14:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Чому ж усі хлопці впевнені ,що дружби між хлопцем і дівчиною немає?Дружба є ,але не вічна.Хоч і зараз я впевнена,що з дівчини подруги не вийде ,бо дівчата заздрісниці і я у цьому впевнина.Можливо у мене і дружба не така ,як чистий кришталь та зате вона вірна і гарантійна.Я вірю у це і вас попрошу у це повірити.Дівчат-подруг небуває,хоча їх є щитані одиниці.Чому хлопці ніколи не дарують дівчатам квіти?Бо вони слизняки,а друг чи подруга скажуть,що у тобі не так чи у ньому.Короче..........вче з вами зрозуміло)))))
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Чому ж усі хлопці впевнені ,що дружби між хлопцем і дівчиною
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом