MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » В мене є краща подруга, ми дружимо вже кілька років.. і тут
В мене є краща подруга, ми дружимо вже кілька років.. і тут
OlenkaДата: Неділя, 08.02.2015, 11:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
В мене є краща подруга, ми дружимо вже кілька років.. і тут вона мені заявляє, що вона... лесбі. І закохана в МЕНЕ! ( І з усього судячи, це не жарт.. я завжди боялася лесбіянок, розумієте мої відчуття, коли я дізналась що вона така.. З одного боку, шкода всіх років дружби, але ж.. тепер не буде як раніше, і я не можу з нею спілкуватись через страх і відразу, не можу нічого з цим поробити. Прошу, порадьте щось
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.01.2017, 00:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Лесбіянка. Дуже давно придумала план, щоб батьки залишилися задоволені: вийти заміж за гея. І йому добре, і тобі. Живете як найкращі друзі, перед батьками красуєтесь своїм чудесним партнером, а самі трахаєтесь з тими, хто подобається. І чому люди так не роблять?
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » В мене є краща подруга, ми дружимо вже кілька років.. і тут
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом