MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Таки що не кажіть, гроші надзвичайно швидко міняють людей, і
Таки що не кажіть, гроші надзвичайно швидко міняють людей, і
OlenkaДата: Середа, 08.04.2015, 14:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Таки що не кажіть, гроші надзвичайно швидко міняють людей, інколи навіть у тому випадку коли їх у них немає. За три роки навчання ніхто з одногрупників не вважав мене цікавим, доти, доки тато не подарував мені свою машину BMW Х6. І я в момент став інтересний, веселий і розумний....соромно за них...
 
knopaДата: Середа, 26.08.2015, 18:31 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Як заробити грошей?
Берете стілець - кладете під нього долар - сідайте на стілець.
Завдання: взяти цей долар.
Рішення: встаєте зі стільця і піднімаєте долар.

Сенс вправи: щоб заробити грошей, треба підняти свій зад.
 
OlenkaДата: Пятниця, 25.11.2016, 01:27 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
не страшно, якщо ти бідний, страшно якщо ти дешевий
 
OlenkaДата: Вівторок, 21.02.2017, 01:24 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Однажды, уже будучи миллиардером, Генри Форд приехал по делам в Англию. В справочном бюро аэропорта он поинтересовался самой дешевой гостиницей в городе. Служащий взглянул на него и сразу узнал, т.к. газеты всего мира часто писали о Форде. И вот он стоит здесь в поношенном плаще и спрашивает о самом дешевом отеле.

Служащий неуверенно спросил:
– Если я не ошибаюсь, вы – мистер Генри Форд?
– Да, – ответил тот.
Служащий удивился.
– Я слежу за новостями и знаю, что ваш сын, приезжая куда-либо, всегда останавливается в лучших отелях и всегда великолепно одет. А вы спрашиваете про самую дешевую гостиницу и носите плащ, который, похоже, старше вас. Неужели вы, миллиардер, экономите деньги?

Генри Форд ответил:
– Мне незачем останавливаться в дорогом отеле, потому что я не вижу смысла переплачивать за ненужные мне излишества. Где бы я ни остановился, я – Генри Форд. И не вижу большой разницы в отелях, ведь и в самой дешевой гостинице можно отдохнуть не хуже, чем в самой дорогой. А это пальто – да, вы правы, его носил еще мой отец, но это не имеет никакого значения, ведь и в этом пальто я всё равно Генри Форд. Мой сын еще молод и неопытен, поэтому боится, что подумают люди, если он остановится в дешевом отеле. Я же не беспокоюсь о мнении окружающих обо мне, потому что знаю себе настоящую цену. А миллиардером я стал потому, что умею считать деньги и отличать настоящие ценности от фальшивых.

 
OlenkaДата: Неділя, 07.05.2017, 14:07 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Вчора в маркеті, на Антоновича, солідний представітєльний мужчина брав з полки в руки бутилку оливкової олії і казав до мене участліво: "Вообшчє уже ахуєлі, - 220 грівєн за бутилку масла!"... Возмущонно вертав олію на полку і котив свою тєлєжку на касу...
В тєлєжці в нього скромно лежали три бутилки "Джоні Уокер, Блек Лебел", дві "Курвуазьє VSOP" і якийсь лікьор...
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Таки що не кажіть, гроші надзвичайно швидко міняють людей, і
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом