MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Я думав, друзів втрачають у сварках, а вони просто розчиняют
Я думав, друзів втрачають у сварках, а вони просто розчиняют
knopaДата: Пятниця, 25.09.2015, 17:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Я думав, друзів втрачають у сварках, а вони просто розчиняються в часі.

© Бернард Шоу
 
OlenkaДата: Середа, 24.08.2016, 07:27 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Коли людині погано тоді вона згадує друзів знайомих. Якщо Вам добре ви напевне хочете бути на самоті.
 
OlenkaДата: Понеділок, 19.09.2016, 21:00 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Ти не посмієш сказати мені, що я була поганим другом, тому що навіть у найпохмуріші моменти мого життя я намагалася зібрати тебе заново, хоча я була розбита на мільйони шматочків.

Прикріплення: 1687150.jpg (25.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 24.10.2018, 23:10 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4514
Цитата
Я не повинна подобатися всім. 
Я така, яка я є . Я нікого не тримаю і не прив’язую до себе цепами. В любому випадку Ви можете розвертатися і йти, двері на вихід завжди відчинені. Я навіть на Вас тримати зла не буду, це означає тільки одне Ви не моя людина, і я дуже буду рада якщо Ви підете. Ви все правильно зробите, зі мною не потрібно бути тільки для того, що я Вам вигідна, я цього терпіти не збираюся і повірте за своїх 21 в людях я розбираюся, де говно, а де фешен. 
Моє від мене не піде. 
Всім гарного вечора, приймайте правильні рішення і відпускайте те, що не Ваше.
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Я думав, друзів втрачають у сварках, а вони просто розчиняют
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом