MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Подруга - пастки спілкування
Подруга - пастки спілкування
OlenkaДата: Середа, 02.11.2016, 22:36 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286


У кого немає нерозлучної подружки? Але навіть най-най довірча дружба потребує турботи. Уяви собі, будь-яка дружба - схожа на рослину, яку треба поливати, підрізати і при цьому не перестаратися, інакше вона пов'яне.
П'ять найреальніших приводів втратити подругу:


1. Вважати, що подруга тільки для того і існує, щоб скаржитися їй на життя. А як же, справжній друг повинен розуміти, що тобі погано. Але якщо ти тільки і робиш, що розповідаєш їй про своїх нещасних закоханностях, про те, як тобі погано, їй стане дуже сумно від перетворення на твій сопливий жилет. Уяви, чи готова ти вислуховувати чиєсь ниття цілими днями? Ось те-то ж.

2. Старатися у всьому бути схожими, одягатися однаково і прагнути стати близнятами. Зрозуміло, що у вас багато спільного, раз ви здружилися, але немає потреби старатися це доводити оточуючим. Кожен з вас особистість, а раз так, кожен повинен додати в цю дружбу своїх особливих рис, інакше рано чи пізно ви зрозумієте, що хтось з вас оригінал, а хтось його віддзеркалення в дзеркалі, а це велике розчарування не тільки для оточуючих, але і для вас самих.

3. Весь час щось намагатися довести подрузі. Взагалі, конкуренція між подружками - найперший крок до заздрості і закінчення будь-яких відносин. Дружба не може триматися на відчутті суперництва. Сьогодні у тебе телефон крутіший, ніж у неї, а завтра вона охмуряє хлопчика, який подобається тобі. Це пропасти, з якої немає виходу. І вже зовсім огидний варіант - вибирати подругу виходячи з того принципу, що на її фоні ти виглядаєш кращою, розумнішою, красивішою... (підставляй сама). Тут дружбою і не пахне.

4. Ревнувати подружку до інших друзів. Ти дружиш тільки з нею, а вона із задоволенням проводить час з кимось ще? Не треба робити з цього трагедії. Вона більш товариська людина, і лише твого суспільства їй недостатньо. Не варто всім своїм виглядом показувати свою незадоволеність. Краще розширюй своє коло друзів. Це можуть бути ті ж самі її подружки і приятельки, а можуть бути і твої власні, з іншого круга. Це тільки додасть у вашу дружбу позитивних емоцій.

5. Втягувати у ваші відносини своїх молодих людей. Загалом, мухи окремо, а котлети - окремо. Ніхто з вас не має права указувати один одному, з ким зустрічатися, а з ким - ні. Навіть якщо подруга зустрічається з твоїм колишнім бойфрендом, це її особиста справа. Краще не змішувати побачення і зустрічі з подружкою. Або вона нудно спостерігатиме за вашим побаченням, або твоїй молодій людині незрозумілий ваш щебет. Це розуміється, не означає, що треба тримати своє особисте життя в строгому секреті, але зловживати ні любов'ю, ні дружбою не варто.

А взагалі, справжня дружба між дівчам - не міф, щоб там не говорили хлопчиська. Ти знаєш, що шансів зберегти шкільну дружбу на все життя у дівчаток набагато більше, ніж у хлоп'ят? А секрет простий. Бути уважною до подруги і завжди поступати з нею так, як би ти хотіла, щоб вона поступала з тобою. Ніхто не може пообіцяти тобі, що у вашій дружбі не трапиться розчарувань, або що ви не втратите інтерес один до одного. Але про це можна дізнатися лише через декілька років... А поки... бери телефон, дзвони подружці і зви її їсти морозиво. Тому що будь-якій дружбі більше всього потрібно радісних митей, проведених разом. Просто так.
Прикріплення: 7229301.jpg (20.6 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 31.01.2017, 23:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3286
Багато хто з моїх знайомих і співробітників щиро
дивуються, коли я кажу, що подруга у мене одна. І справа
зовсім не в тому, що сумніваюся в існування жіночої
дружби, справа в тому, що на своєму шляху я вже багато
зустрічала брехливих і підступних представниць жіночої
статі, які виливають на тебе купу го..а, як тільки
з'явиться хороша можливість. Жіноча дружба існує, але
вкрай рідко і знайти людину, яка тебе не підведе і не
зрадить вкрай складно, на жаль..
 
OlenkaДата: Четвер, 23.03.2017, 10:26 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3286
Мій чоловік мене відпускає в клуб саму,я звичайно не ходжу туди щотижня, просто він не любить танцювати і взагалі клубної музики.Я теж не любила байкерські сльоти ,але відпускала його.Чого я маю від чогось відмовлятись,а він ні?Тут в довірі діло,от і все.
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.11.2017, 14:48 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4411
Існують такі самиці, які не можуть стримувати свій тваринний інстинкт. Втрачаючи людську і жіночу гідність, вони переслідують навіть чужих чоловіків, ревнують до дружин і роблять підлість жінкам цих чоловіків. 
В мене є одна така колєжанка. Обходжує одруженого хлопця в колективі, хоч це взагалі смішно. Вона - 120 кілограмове, розумово примітивне страшко. Має власного чоловіка. А в нього молода, розумна красунечка дружина. 
Він, звичайно, приймає залицяння у вигляді послуг по приготуванню чаю, кави, тощо. Бо дуже вже наполегливі її послуги. Називає її "чебурек", "кабанчик", "олень", а вона мліє і уявляє це як милі прозвиська від коханого. 
Коли він розмовляє з дружиною, або розповідає щось про неї, то Чебурек сидить незадоволений, міцно сціпивши губи. А як його немає, то не може втриматися від коментарів, що дружина його не гідна (гідний один Чебурек, усіх чоловіків відразу). 
Якось, він приніс на роботу чашку для чаю, подарунок дружини. Чебуреку аж пекла та чашка і муляла. І одного дня чашка зникла, а Чебурек замінила її на свою і з інтонаціями фальшивого каяття вибачалася, що начебто розбила його чашку, коли мила, тому, відшкодувала своєю. І тепер весь час наголошує, яку вона гарну чашку йому підібрала. 
Намагалася навіть втертися у сім'ю, наче подруга. Десь напочатку телефонувала йому додому дізнатися як доїхав, як почувається. Але дружина, молодець, відразу ж відрізала, сказавши, що це не Чебурекова справа.
 
OlenochkaДата: Середа, 22.08.2018, 19:24 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4411
Жінці потрібні подруги для підтримки і відновлення жіночої енергетики )
 
OlenochkaДата: Субота, 09.05.2020, 19:33 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4411
Цитата
Жіноча дружба непередбачувана тому що жінки емоційні істоти. По-перше, треба попасти точно на ту частоту і тоді роками приємно чути людину, хоч і рідко бачити.
А можна дружити, відпочивати разом, бути кумами, і через політику побити горщики. Потім склеїти не вийде. Розмовляти тільки по телефону і тільки на садово-огородні теми, поздоровляти з ДН, але ніколи вже на ДН не запрошувати, бо чревато) Отакі справи з жіночою дружбою.
Автор: Silver bullet
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Подруга - пастки спілкування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом