MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Дружба після кохання
Дружба після кохання
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:21 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Між людьми серйозні стосунки, але раптом один з них пропонує стати друзями.. ніби й двоє погодилися на дружбу, але після цього зазвичай починають ігнорувати один одного.. ЧОМУ? ваші думки чи подібні ситуації в житті.. пишіть.. діліться



: в мене подібна ситуація перший раз була в класі 8 .. я знаю, що це не було кохання, просто симпатія.. але все таки якийсь досвід уже маю на життя..  ми ніби зустрічалися, але він ав переїхати в інше місто і сказав що краще бути друзями, бо любов на відстані це не любов.. ну і я погодилася... але після того випадку він був в моєму місті ще тиждень, але ми після тієї розмови чомусь почали уникати один одного..жодного разу не поговорили, навіть перестали вітатися.... 
навіть не знаю чому.. діться своїм досвідом, можливо це комусь допоможе в майбутньому . 

на питання чому, моя відповідь не зовсім складна. 
Кохали один одного (можлво ні) почуття розривали обох на частини, раптом шоковий удар - ми друзі, все, закінчено...перш за все це шоковий трішки стан, наприклад, перший раз доторкнувшись до гарячого чайника і попікшись, другий раз буде обережніший, так само і тут...після цієї фрази вже діє цей принцип... 
також, моя думка поширюється на такий факт, що людина, просто отримавши більше, пік уваги, після розставання не може змиритися з падінням до ланки більшості... 
Суто моя думка

була така ситуація і неодноразово, спочатку якось пробувала налагоджувати контакт час від часу, але потім зрозуміла що неварто 
впринципі я думаю якщо людина дійсно хотіла б спілкуватись і дружити то так і було, просто відносини не вийшли да і дружба ніяка, восновному залишаються або просто знайомі або дійсно друзі

пише кожен день,проте вже не дзвонить.мабуть боїться що я почну щось за старе говорити.... 
ми друзі лише так,для галочкі. 
друзі,бо ворогами бути не хочеться. 
а так.....є дружба,але я б краще відмовилась від тої дружби і послала б її як найдалі,аніж отак щодня посміхатись в смс,і радіти його успіхам.успіхам які вже без мене. 
конеретно до теми.бо страшно що можуть повернутись почуття!а ігнор допомагає.не бачиш,не чуєш,не дзвониш і не вітаєшся-втікаєш від своїх почуттів.це як своєрідний захист.от чому

Суто моя думка... 

повністю згідно з цією фразою 
саме так і буває 
в мене також недавно була схожа ситуація 
і я розумію що хлопець навіть не бажає зі мною спілкуватися.З одного боку дуже шкода ,  що так вийшло, адже хотілося б підтримувати хоча б дружні відносини, хоч якісь. Іноді шкодуєш, що так виходить , бо дійсно звикаєш до людини і таке різке обривання спілкування пригнічує. 
Мені здається починається ігнор тоді, коли є образа, а зазвичай вона є з боку хлопця чи дівчини.
Прикріплення: 4263231.jpg (21.7 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:21 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
пілся такого взагалі краще не бачитись 
даже якшо ви сусіди, і вона живе через стінку - краще переїхати в інший будинок 
легше буде 
а то я один раз запропонував дівчині дружити, а потім зрозумів що без неї не можу 
і коли це зрозумів то вже було пізно, вона не хотіла починати все спочатку, бо ми блін дружим 
а мені її кожен день бачити, бо навчались в паралельних класах 
так шо краще не дружить після такого
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:22 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
можливо коли людина бачить колись кохану половинку ну а тепер "друга" вона його ігнорує бо хоче забути цю історію.. коли вона бачить ту людину то в неї виникає якийсь страх що така історія може повторитися, і тому старається уникати неприємні думки.. а тим самим і колишню другу половинку.
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:22 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
в мене була подібна ситуація в школі...тоді я була ініціатором такої дружби,оскільки не хотіла щоб це заходило кудись далі,бо відчувала що не зможу бути з тою людиною... 
а стосовно того чому люди не спілкуються після розставання ,не дружать,...скажу з власного досвіду,сама недавно пережила..і заре якби не спілкуюсь...тому що мені якби важко спілкуватись і знати що все кінець...що кохана людина належить іншій..що вже не зімною...це якби дуже тяжко сприйняти морально, я пробувала спілкуватись,але нічого доброго це не приносило... 
можливо , пройде час і буде легше якось почати спілкуватись...але не зарез...і не вближчому майбутньому)))
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:23 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Дружба може переростати в кохання і це нормально якщо люди спілкуються довго їх починає вабити один до одного, це нормальний прогрес у стосунках, а якщо наоборот то це вже галіменько, зворотній процес, ви спілкуєтесь все менше і менше і потім  взагалі перестаєте спілкуватися...
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:24 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Дружба після кохання? Ай ну нафіг) Дуже рідко буває, що розходяться по взаємній згоді. В любому випадку хтось ще шось відчуває, хтось ображається і т.д. Да, скажу банальність, все залежить від ситуації, але друзями норм залишатися в тому випадку, якщо це була просто симпатія тирипири, але точно не кохання. Ібо кохання хай коханням і залишається. от коханя після дружби це афігєнно) на особистому досвіді..) круто коли кохана людина насамперед твій найркащий друг) вот.
 
OlenkaДата: Субота, 14.01.2017, 13:34 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Ми тільки друзі, дівчини у нього немає. Я його возбуждаю, ми довгий час займалися сексом по дружбі ... але тепер він мені відмовляє, так як мені подобається, і він не хоче більше зі мною трахатись. А у мене недотрах ... Ненавиджу його; (
 
OlenochkaДата: Неділя, 06.05.2018, 10:57 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4513
Відносини з колишнім чоловіком завжди складні. Адже це людина, з якою ви колись хотіли прожити ціле життя. А коли все вже позаду, найголовніше зберегти теплі дружні стосунки. 
Чи можна залишитися друзями з колишнім чоловіком?
 

Звичайно, стати друзями з колишнім чоловіком можна тільки в тому випадку, якщо ви нормально розсталися, і ні у кого немає прихованої образи. Якщо ж мала місце зрада , ні про яку дружбу мова йти природно не може. Але, якщо ви розлучилися за спільним рішенням, а особливо якщо у вас є спільні діти, тоді потрібно постаратися стати друзями. 

Для початку потрібно дати вашим відносинам адаптуватися до нового статусу. Будьте готові, що деякий час між вами буде незручність. Ви вже не пара і звичні речі будуть під забороною. При зустрічі вам краще ніяк тілесно не взаємодіяти. Це означає ніяких поцілунків, обіймів і взагалі ніяких дотиків. Найбільша незручність буде, коли у когось з вас з'являться відносини. Тоді вам усім доведеться виробити потрібну тактику спілкування. Але в перший час після розриву обмежте новини про своє особисте життя. Вам також потрібно буде чітко обмежити список дозволених до обговорення тем, щоб уникнути непорозумінь. Запам'ятайте що не тільки вам важко. Колишній чоловік відчуває ті ж складності що і ви. Не відмовляйте йому в підтримці. Можливо, як друга він буде цінувати вас більше, ніж як дружину. Відповідно сміливо звертайтеся за порадою до екс-коханого. За спиною у вас є спільний досвід, який може обом допомогти. 

Особливо сильно постаратися налагодити дружні відносини потрібно в разі, коли у вас є дитина. Ви ж прекрасно розумієте, що їй буде набагато легше адаптуватися до розставання батьків, якщо мама і тато залишаться в хороших взаєминах. Притому, так ви зменшите психологічну травму дитини від розлучення. Докладіть зусиль заради неї.
 

Друзі з колишнім чоловікомУ будь-якому випадку пам'ятайте, що колишній чоловік може стати вам надійним другом, так як ви багато пережили разом і на даному етапі життя він один з найближчих вам людей. Він знає ваші звички і зможе допомогти доброю порадою в скрутну хвилину. Також існує ймовірність того, що ви занадто поспішили із заміжжям. І, якщо ви зможете зберегти взаєморозуміння після розставання, є велика ймовірність того, що через деякий час ви знову зійдетесь.

Прикріплення: 5765851.jpg (18.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:49 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4513
Зустрічаюся з однією дівчиною, люблю багато років іншу (близька подруга). Трахаю другу, представляю іншу ... А все тому, що френдзона, проклята життя!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.02.2022, 11:44 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4513
Завжди буде якась обіда.
 
bonushakingДата: Четвер, 22.09.2022, 21:36 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4
Дуже сумніваюся, що це можливо

Додано (22.09.2022, 21:37)
---------------------------------------------
Взагалі, один раз намагався, але не чого доброго не вийшло

 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Дружба після кохання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом