MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Подруга просить позитичи речі
Подруга просить позитичи речі
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
У мене є три близьких подруги, з якими дружу більше 5 років. Одна з них попросила мене позичити їй свої туфлі. Ніби дрібне прохання, але мені ну зовсім не хочеться його виконувати. Сама навіть не знаю чому. Я розумію, що це ще мій друг, і ніби мені нічого не мало бути б шкода, але не хочу..Що мені робити? Перебороти себе і позичити взуття, чи, все-таки, відмовити і вибачитися?



Є факт—туфлі твої і ти з ними можеш робити все що захочеш. Спробуй уявити ситуацію якщо ти даєш туфлі подрузі. Уважно поспостерігай за тим, що відчуваєш, які емоціє переживаєш?Який твій загальний стан. А потім уяви, що туфлі залишились вдома. Коли ти себе краще почуваєш? Що міняється? А потім можна ще себе поставити на її місце, якщо б ти у неї просила туфлі, а вона не дала, чи образилась би ти на таку поведінку подруги? Поспостерігай за тим, що у тебе викликає найбільший супротив? У мене точно є переконання про те, що я завжди можу відмовитися ділитися тими речами, які мені дорогі, але в той самий час знаю, що і мені можуть відмовити. Прислухайся до себе, як тобі з цим.
Прикріплення: 2070459.jpg (15.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Подруга просить позитичи речі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом