MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Закохалася в друга
Закохалася в друга
OlenochkaДата: Субота, 16.06.2018, 10:33 | Пост # 1
Постів: 1861
Закохалася в друга, і не знаєш, що робити? Як дати йому зрозуміти про свої почуття без впливу на дружбу?Зізнатися в любові найкращому другові це завдання не з легких, бо завжди може принести до інших наслідків, ніж ти очікуєш. Так, може виявитися, що він теж в тебе закохався, і хотів би щоб ви дали собі шанс, але може бути і так, що він захоче залишитися тільки на етапі дружби. Потрібно, так би мовити протестувати його на почуття, перш ніж ти зізнаєшся в своїх.

Згадайт, чи  коли-небудь було враження, що він теж відчуває до тебе щось більше, ніж дружба? Можливо, він вже зробив якийсь перший крок, наприклад почав по-іншому вести себе по відношенню до тебе. Погіршення ваших відносин може бути ознакою того, що один з друзів відчув до іншого щось і боїться своїх почуттів.

Перевір його поведінку

Ти повинна взяти до уваги, що розповівши всю правду одне одному, ти ризикуєш втратити ваші колишні відносини. Якщо він довіряє тобі, і немає проблем, розмовляючи з тобою про інших дівчат, або зустрічаючається з ними, напевно він не закоханий в тебе. Але, якщо він останнім часом став скритим, перестав говорити про інших жінок, сором'язливий у спілкуванні з вами, то можеш припустити, що він теж у тебе закохався.

Вивідати його ставлення до вас, м'яко питаючи ваших спільних друзів. Ти можеш попросити когось зі своїх колег, щоб розпитав про тебе, вдаючи зацікавлення.
Постарайся також, щоб він побачив у тобі сексуальну жінку. Коли з ним зустрічаєшся, почни одягатися більш жіночно,  пам'ятай аби не впадати в надмірності. Також спробуй розбудити в ньому ревнощі.


Скажи йому

Якщо ти впевнена, що твій друг не закохався в іншу дівчину і не відкине твої почуття, скажи йому про те, що закохалася. Якщо його поведінка досі була невизначеною, наприклад часто тебе заспокоював, жартома фліртував з тобою, тільки зізнаючись йому у свої почуття, ти зможеш перевірити на скільки це були жести дружби, а на скільки бажання зблизити відносини.

Пам'ятай, що якщо закохалася друга, то приховувати  почуття дуже важко, і це може зруйнувати ваші відносини. Не бійся, принаймні ти будеш знати про те, що він до тебе відчуває.

Дочекайся відповідного моменту і схопи його за руку, погладь або якщо у тебе достатньо мужності, то поцілунок. Але не роби цього, в агресивній манері.


Важливо сказати йому без докладних пояснень і вибухів та плачу. Така поведінка, може його лише налякати і зробити так, що він почне сприймати тебе як істеричну дівчину. Його реакцію на твоє зізнання ти побачиш одразу, якщо це не буде вираз взаємних почуттів, не має сенсу просити його, аби щось змінити. До почуттів не можна змусити. Постарайся вийти з цієї ситуації з гумором.
Прикрепления: 9817679.jpg(14.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 12:11 | Пост # 2
Постів: 1861
Де моє життя мене не закидувало,я дуже багато відвідав країн,але це не давало мені кайф до поки,я не зустрів дівчину,дуже добру і дуже класну,моє серце тільки для неї було,до поки я невзнав що мій друг підказує до не її свої яйця,що зробити з ним?всім хороших стосунків

1. Друг знає, що ти маєш до неї почуття ?
2. Можливо ти себе накручуєш?
3. А якщо ти їй не подобаєшся, а в них взаємна симпатія?
4. А нафуй ти тримаєш біля себе людей, які лізуть в твої «стосунки»?
5. І да. Природа не дарма наділила людей мовленням, тобто поговори з ним і виясни все, телепень ти!
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Закохалася в друга
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::