MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Як розуміти слова дівчат?
Як розуміти слова дівчат?
OlenochkaДата: Неділя, 17.02.2019, 21:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Як зрозуміти слова і поведінку дівчат? У цьому записі ми публікуємо невелику підказку.



Ми, дівчата, досить складні. Іноді до власних бажань. Замість того щоб сказати прямо, про що ми дійсно думаємо, ми розраховуємо на те, що хлопці самі здогадаються, про що йде мова. Нижче наведено кілька прикладів того, що наші слова означають в реальності. Якщо тут є хлопчики, вони можуть розглядати це як інструкцію. Дівчата, в свою чергу, можуть трохи посміятися

, Не важливо " дуже важливо, і ви повинні зробити все, щоб з'ясувати, що відбувається.

"Не маю що одягнути" ⇒ Моя шафа, не закривається, але весь одяг вже старий/немодний/нудно мені, так що пора йти за покупками…

,, Здогадайся: " ти зробив непрощенну помилку, і Тобі буде краще, якщо швидко згадаєш, що відбувається. І будеш молити про прощення.

- Зараз буду готова" ⇒ Так що не потрібно тиснути на мене кожні півгодини. Краще включи шоу або гру і дай мені намалювати себе в спокої


Я не хочу нічого їсти" ⇒ замов / зроби одразу дві порції, тому що і так доведеться поділитися.

,,Байдуже" ⇒ Сама не знаю, чого я хочу, але я розраховую на те, що ти знаєш мене краще, ніж я себе і сам зрозумієш, що в даний момент мені хочеться.

,Звичайно, ти можеш піти з друзями" ⇒ Краще залишатися вдома, якщо не хочете посваритися.

,Я не ображена" я дуже ображена, і ти краще вибачися за свою поведінку, якщо не хочеш погіршити свою ситуацію.


,Мені холодно" ⇒ Обійми мене або дай мені свою толстовку.

Не хочу про це говорити" ⇒ я Хочу, але ти повинен наполягати на тому, щоб я перед Тобою відкрилася.

, Нічого "  нічого, завжди означає Щось, так зроби все, щоб дізнатися про що йде мова.


Що б ви дописали до нашого списку? Пишіть в коментарях!
Прикріплення: 4893159.jpg (130.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 07.04.2019, 11:10 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
я немаю найкращої подружки ,і мені самотньо(що робити підскажіть?

Цитата
Найкраща подруга цe нe завжди сміх і вeсeлощі. І знаєш,з часом ти зрозумієш,що нeмає такого поняття "найкращі" друзі. Є або друзі,або просто знайомі,хороші знайомі—всe. Тож нe плутай. І щоб людина стала тобі справжнім другом трeба більшe ніж просто бажання,потрібeн час,розуміння. Я впeвнeна,що в тeбe є якісь, близькі по духу, люди. Алe ти поставила критeрій"найкращий(а)" і всe. Спілкуйся з усіма. Є ж якісь найближчі люди. І рано чи пізно ти зрозумієш друзі вони чи так,мимовільнe видіння в твоєму житті.
Тож нe засмучуйся. Оця "найкраща" обов'язково будe і якщо пощастить,то нe одна)головнe нe зациклюйся і всe будe)
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Як розуміти слова дівчат?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом