MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зустрічатися або не зустрічалися?
Зустрічатися або не зустрічалися?
knopainfoДата: Вівторок, 24.07.2012, 21:18 | Повідомлення # 1
Administrator
Повідомлень: 2626
Останнім часом знайомства через Інтернет стають все більш популярні. Після тривалого віртуального спілкування і в пошуку спільних
 
sofaДата: Середа, 31.07.2013, 01:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 63
можна пробувати, якщо нмає близької людини.
 
knopaДата: Субота, 10.06.2017, 20:00 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 762
Зустрічалась з одним хлопцем близько 8 місяців. У стосунках все влаштовувало. Ставився він до мене добре, видно було, що не зраджує,
що у нього є почуття, завжди старався допомагати, підтримувати,
вирішувати спільні проблеми... тощо Але був, один мінус, у нього був
невеликий член ( коли, я спиталась у нього про розмір він сказав, що у
нього 14 см), хоча нормою є 16-17 см, і ми розійшлись. Недавно, я
дізналась, що він знайшов іншу дівчину, з якою зустрічається, і вже
скоро планують весілля. От, чому так... Як, він міг підійти тій
дівчині, якщо я навіть краща неї, у мене і попа підкачана та пружніша,
і груди більші, і у зовнішності я набагато красивіша ніж вона...
А, саме головне, що я наразі навіть не можу знайти нового хлопця
 
OlenochkaДата: Вівторок, 30.01.2018, 00:34 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4504
- давай зустрічатися?
- ти хотів сказати "давай зіпсуєм життя одне
одному?"

Прикріплення: 5976987.jpg (34.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 21.07.2018, 11:26 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4504
Доброго дня. Чи Можете Ви дати мені пораду? Мені запропонував зустрічатися хлопець з класу. Він симпатичний,милий ітд. І я незнаю погоджуватися мені чи ні. У цій же школі навчається мій колишній Андрій. Я незнаю що мені робити 



Якщо твій однокласник всерйоз має намір завести з тобою відносини (тобто Не заради жарту або ще чого), то (якщо він тобі дійсно подобається) чому б ні? Як твій колишній буде пов'язаний з нинішніми відносинами? Так, він вчиться з тобою в одній школі, але не більше. Це залишилося в минулому, залишився якийсь досвід і знання, які ти повинна була отримати, щоб в теперішньому не наступити на ті ж «граблі».

Для початку переконайся, що твій однокласник хоче з тобою зустрічатися не для галочки. У школі, особливо в середній ланці, хлопчики починають "дорослішати" і їх "клинить" на відносини. Дуже часто зустрічала, що саме в цей час, вони шукають дівчину для статусу в суспільстві. Одна відмовила, хоп, до іншої підкотив Для них ще справжні стосунки, як темний ліс. Але потім, коли вони це швидко переростають, тоді все стає на свої місця. Тому переконайся, що його почуття до тебе щирі. А також розберися в своїх, чи відчуваєш ти до нього більше, ніж закоханість, чи це просто дружня симпатія. Не дивись ні на кого. Твого колишнього не повинно хвилювати з ким ти зустрічаєшся. Забудь про нього, навіть якщо і хвилює, то нехай подавиться ревнощами і заздрістю, що така чіка дісталася не йому, і він не зміг зберегти ваші відносини  Я сподіваюся, ти розберешся і в собі, і в хлопці. І цей однокласник дійсно виявиться в тебе закоханий  Хай все стане на свої місця
Прикріплення: 7543376.jpg (58.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.02.2019, 11:59 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4504
Зустрічалася 4 місяці з хлопцем, в ліжку він був не досвідчений, не надавала цьому значення. 
В останню зустріч, він сказав свій вік, йому 15. Брехав мені 4 місяці, Вот сучій потрах ,та й виглядає він на 17-18. 
на колінах просив щоб не йшла, я у нього перша
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Зустрічатися або не зустрічалися?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом