MENU
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс на першому побаченні?
Секс на першому побаченні?
girlorgДата: Понеділок, 14.01.2013, 14:40 | Сообщение # 1
Постів: 1717
Як ви ставитесь до такого?
 
sofaДата: Понеділок, 29.07.2013, 18:23 | Сообщение # 2
Постів: 63
категорично проти!
 
girlorgДата: Субота, 31.08.2013, 16:19 | Сообщение # 3
Постів: 1717
жінка не повинна отримати бажаного.
даючи жінці секс на першому побаченні, ти показуєш, що ти дешевий і не гідний доброго ставлення і дорогих подарунків.
жінка повинна заслужити чоловіче солодке місце, терпляче зносячи чоловіче піврічне ігнорення і безпідставні істерики.
 
girlorgДата: Понеділок, 10.11.2014, 23:33 | Сообщение # 4
Постів: 1717
навішати лапші шо закохався з першого погляду і підпоїти, цілий вечір піклуватись про неї, щоб вона подумала, що треба якось віддячитись)) а там вже ловкость рук, язика і "малого"
 
girlorgДата: Неділя, 30.11.2014, 20:28 | Сообщение # 5
Постів: 1717
Чому багато дівчат так легко даються? Хлопець має завойувати дівчину, а не на першому побаченні вже в ліжко.. P.S. я хлопець
 
girlorgДата: Вівторок, 13.01.2015, 20:52 | Сообщение # 6
Постів: 1717
Справа в тому, що дівчата хочуть мати відносини, щоб про них турбувались, піклувались і щоб була гарантія що вона не сама і має хлопця (чоловіка). таким чином, коли дівчина сама, одинока, їй хочеться задовільнити свою потребу мати хлопця, чоловіка. і така дівчина не хоче секс просто так, вона піклується про свою репутацію і не хоче мати славу чесної давалки. і тоді коли дівчина має хлопця чи чоловіка тоді вона собі дозволяє мати і секс на одну ніч, якщо хлопець дуже сподобається і коханця для сексу без обов'язків. Тому що її потреба в постійному хлопці задоволена. Ось така психологія дівчат. Буває, що заміжня жінка легше іде на спонтанний секс, а коли розлучається то вже не хоче такого сексу.
 
OlenkaДата: Пятниця, 15.05.2015, 12:55 | Сообщение # 7
Постів: 3286
Ох, скільки всього вже написано про секс на першому побаченні! І проте, ця проблема завжди залишається актуальною. Добре, коли жінка сама вирішує, бути чи не бути сексу на першому побаченні. А якщо до цього її схиляє чоловік? Ми розглянемо сьогодні той випадок, коли перше побачення закінчується пропозицією чоловіки зайнятися сексом. Чому він це робить, погоджуватися чи ні, а також як відмовити чоловікові в сексі на першому побаченні - на всі ці питання шукай відповідь нижче.
Чи потрібно погоджуватися на секс під час першого побачення?
Всім відомо, що чоловік за вдачею мисливець. Для нього більше цінується та жінка, яка насилу (або хоча б з часом) завойована. А мета у чоловіків одна - секс. Тому чим більше часу проходить після знайомства, тим більше чоловік звикає до жінки, що позитивно позначається на подальших відносинах.
Якщо ж жінка здається вже на першому побаченні, і всім своїм виглядом дає зрозуміти: "Я твоя" , мисливський інстинкт пропадає, адже жінку підкорювати більше не потрібно. Тому-то і вважається: якщо секс стався на першому побаченні, то серйозних відносин надалі чекати не доводиться. Хоч і бувають винятки, але вони вкрай рідкісні.
І все ж, бути чи не бути сексу на першому побаченні - вирішувати тільки тобі.
Чому чоловік пропонує тобі секс на першому побаченні?
На це є ряд причин:
1. Він просто звик до такого ходу подій, і дивиться на кожну жінку як на об'єкт сексу.
2. Ти ведеш себе занадто відверто: одягом і кожним своїм жестом спокушаєш його, тому він упевнений, що ти теж хочеш сексу на першому побаченні.
3. Навпаки, йому було нудно з тобою, тому щоб хоч якось виправдати свої витрати на вечерю, він вирішує зайнятися з тобою сексом, і забути про тебе, як про чергову випадкового зв'язку.
Як відмовити чоловікові в сексі на першому побаченні?
Перш ніж давати відмову в сексі на першому побаченні, поміркуй, чи хочеш ти зберегти відносини з цим чоловіком, або твоя відмова означатиме остаточний розрив, оскільки чоловік не виправдав твоїх очікувань.
У першому випадку тобі важливо всього лише відкласти секс на якийсь час.
Залежно від того, який результат ти хочеш отримати, ось тобі кілька способів завершення першого побачення без сексу.
* Щоб уникнути сексу на першому побаченні, спробуй вести себе зухвало: можеш напитися, голосно іржати на весь зал, тягнути його танцювати і відтоптати йому всі ноги.
Загалом, зроби так, щоб йому було соромно за тебе, щоб він і думати забув про секс з тобою, аби скоріше від тебе позбутися.
* Не пий. У напідпитку стані так легко здатися в обійми симпатичного молодого чоловіка, почуття загострюються, і тіло так і просить ніжності і ласки. Якщо у твої плани не входитьсекс на першому побаченні, веди себе стримано і не давай ні найменшого натяку на близькість. Якщо ж чоловік пропонує завершити вечір в інтимній обстановці, скажи, що ти жінка принципова, тому сексом на першому побаченні не займаєшся. І крапка.
* Голосно обуритися його стурбованістю. Встань та вислови все, що ти про це думаєш, нехай відчує себе брудною твариною, яке пристає до такої чистої, високоморальної особі. Кинь йому на стіл гроші за вечерю і гордо, з високо піднятою головою, йди.
* Імітується напад нудоти після рясного узливання. Скажи, що ти трохи перебрала і погано себе почуваєш, тому, щоб не псувати йому вечір, тобі краще відправитися додому. Якщо він все ж наполягає і вмовляє, можеш видати характерні звуки у його машини або вже в салоні викликати у себе блювотний рефлекс двома пальцями. А що поробиш, ти його попереджала!
* Скажи йому щось типу: "Мені б не хотілося поспішати. Адже ми зараз занадто мало знаємо один одного, а без почуттів секс не принесе нам великого задоволення. Я можу повністю розкритися в сексі і бути на висоті тільки тоді, коли трохи закохана. Ти ж адже теж хочеш не просто трах, а феєричний, незабутній секс
? Давай трохи почекаємо? "
* У тебе місячні. Причому, ну дуже рясні!
* Щоб не зайти під час побачення занадто далеко, заздалегідь домовся з подругою про телефонний дзвінок через якийсь час. "Несподіваний" телефонний дзвінок з звісткою про смерть улюбленого песика подружки, або хвороби твоєї бабусі дозволить тобі завершити зустріч без сексу, і, принаймні, розраховувати на ще одне побачення.
* Щоб не ставити в незручне становище ні себе, ні кавалера, що не дозволяй йому проводжати тебе до квартири. Оскільки поцілунок на прощання біля дверей квартири цілком може плавно перейти в поцілунки на дивані.
Загалом, якщо ти вирішила відмовити наполегливій чоловікові в сексі на першому побаченні, тепер ти точно знаєш, як це зробити. А нам залишається лише побажати тобі успіху!
Джерело: www.sympaty.net
 
OlenkaДата: Четвер, 15.12.2016, 02:10 | Сообщение # 8
Постів: 3286
Вчора домовився з новою знайомою зустрітися в барі. Сам турбувався, не знав про що будемо говорити, оскільки досвід за 10 років стосунків охолов. Після 3 годинного діалогу і погладжування рук, вона поцілувала мене і запитала до тебе чи до мене. Не знав що у такому віці буде все так просто. Чоловік, 35 років.
 
OlenkaДата: Неділя, 01.01.2017, 01:05 | Сообщение # 9
Постів: 3286
Секс на першому побаченні. Опитування журналу.

Згідно до опитування, яке було проведено журналом “Сексуальні дослідження і соціальна політика” виявилось, що 30% жінок готові зайнятися сексом вже на першому побаченні. Однією з названих причин було те що до першого побачення жінка може вже достатньо багато знати про свого майбутнього партнера під час розмов по телефону, переписці в ICQ або електронною поштою (інформація отримана на різноманітних сайтах знайомств).

Також дослідження показали що з 30% жінок які займалися сексом на першому побаченні, 77% не використовували презервативи, 75% відсотків не обговорювали питання СНІДу та інших захворювань що передаються статевим шляхом.

Опитування проводилось серед 740 жінок, 568 з яких зустрічались з онлайн знайомими в реальному житті. З 30% жінок, які вступали в статевий зв’язок на першому побаченні, більшість навмисно шукали секс і повідомляли про це в своїх анкетах.
 
OlenkaДата: Середа, 22.03.2017, 10:34 | Сообщение # 10
Постів: 3286
Останнім часом часто читаю, що дівчата віддаються в перший же день після знайомства. Присвячується ім. Я як хлопець скажу, що це воістину здорово. Як би суперечливо це не звучало, але часто дві половинки саме так знаходять один одного. Хоча, палиця з двома кінцями, адже буває й так, що дівчиною просто користуються напрокат. Від себе зауважу - щоб не потрапити в халепу, то краще спати зі знайомою людиною, до якої давно відчуваєте симпатію в будь-якому вигляді. Так виключається ймовірність, що він зникне, і велика ймовірність, що він теж про вас мріє. Бережіть свою честь і пам'ятайте, якщо ви навіть відчуваєте симпатію до незнайомого красеня, краще не треба давати в першу ж ніч, а краще познайомитися ближче, а вже потім ... Хоча вирішувати вам звичайно, давалки)))
 
OlenkaДата: Четвер, 11.05.2017, 09:27 | Сообщение # 11
Постів: 3286
Зустрічався з дівчиною гарною, милою. І настав момент, коли потрібно було переходити в горизонтальну позу, почав з прелюдій, все йшло добре, це виглядало так ніби ми знімалися в романтичному кіно, як раптом вона почала дико нервувати, через те що була невинна. Загалом я почав її перевертати і мабуть зачепив так, що вона з звіриним хрипом закричала. Бооже це було настільки сильно, що мені дико сподобалося і я почав все робити щоб почути його знову і знову. Зараз шкодую, що ми з нею розлучилися адже тільки з нею я міг завестися лише подумавши про її крик, та й про неї саму.
 
OlenkaДата: Четвер, 11.05.2017, 09:33 | Сообщение # 12
Постів: 3286
Авторе,якщо так часто міняєш дівчат,то хто на тебе ведеться ще?Думаю ти вже маєш славу бабніка.Просто настане такий момент,що колись ти дійсно закохаєшся,а вона піде далі і тобі розіб"ють серце,бо тобі не важливі почуття тих дівчат,а лише секс важливий!
 
OlenochkaДата: Середа, 16.08.2017, 22:19 | Сообщение # 13
Постів: 4009
Ну, тому що, щоб мати успішний секс-це, треба трохи один одного знати... А не з першим, кращим, це відомо, що людина соромиться і не знає так
добре, як з постійним партнером
 
OlenochkaДата: Пятниця, 28.09.2018, 10:01 | Сообщение # 14
Постів: 4009
Не можуть дві людини хотіти один одного, якщо між ними немає ніякого емоційного зв'язку, а він встановлюється тільки при спілкуванні і не важливо при якому, в ВК чи при спілкуванні на прогулянці в парку. Все інше чистої води трах. Після якого може і не виникнути бажання ні далі спілкуватися, ні більше займатися сексом. Хоч, звичайно, можуть бути виключення
 
OlenochkaДата: Понеділок, 18.02.2019, 21:06 | Сообщение # 15
Постів: 4009
Вперше зустрiвся з дівчинoю, впeрше сходив у кiно з нею, вперше прогуляйся, вперше трахнув- і все в 1 день. Запитав у знайомих за неї, говорять дуже порядна і вихована дівчина. Я походу щасливчик :)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс на першому побаченні?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом