MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс на одну ніч, або любов з першого погляду?
Секс на одну ніч, або любов з першого погляду?
girlorgДата: Понеділок, 15.07.2013, 03:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717


Як ви ставетесь до такого?*
 
knopainfoДата: Понеділок, 15.07.2013, 18:26 | Повідомлення # 2
Administrator
Повідомлень: 2626
Ставлюсь негативно!ЦЕ не є...це тупо!
 
sofaДата: Середа, 31.07.2013, 01:02 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 63
Секс на одну ніч - ужас !!!
Любов з п.п. - супер)
 
girlorgДата: Неділя, 08.06.2014, 16:51 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Дякую за свою думку
 
girlorgДата: Неділя, 04.01.2015, 19:09 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
Вирішила спробувати з другом так званий "секс по дружбі".Мене він повністю задовільняв,але згодом він мені признався в коханні і мене це злякало,тому я вирішила припинити наші стосунки.Протягом 3 місяців ми не спілкувалися,за цей час я переспала з 5 різними хлопцями по декілька раз.Але жоден не зміг мене довести до такого оргазму,до якого доводив друг.Те як він починав прилюдію,як цілував мої груди,як робив куні і врешті решт займався сексом - це було неперевершено.Я вирішила з ним зустрітись,ми сходили в кафе,трішки випили і переспали.Секс був неймовірний,я кінчила 4 рази (з іншими максимум двічі кінчала).Після сексу він сказав,що досі мене кохає.Цього разу я вирішила заради сексу збрехати і сказала,що теж його кохаю.Після цих слів він накинувся з дикою пристрастю і ми ще двічі зайнялись сексом. Через декілька тижнів стосунків,я незамітно для себе дійсно його покохала.Від тоді пройшов рік і тепер я не уявляю життя без цієї людини і дуже жалію що тоді з ним так поступила.Зараз ми живемо разом і це прекрасно.Здається,коханий прокинувся,йду приготую йому сніданок...і зроблю мінет :)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Секс на одну ніч, або любов з першого погляду?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом